Přejít na obsah

Bouračka


Bylzde

Doporučené příspěvky

Musím se s vámi podělit o dnešní zkušenost...Navečer kolem 17:00 jsem si to jel pěkně do Žatce po novém asfaltu něco kolem kilíčka na tachometru a najednou kousíček za horizontem stojí černá kostka na silnici...naštěstí nic nejelo proti mě a tak jsem hodil myšku a vyhnul se tomu debilovi co tam nechal stát svoje zadělaný Tipo naprosto neosvětlené bez označení trojúhelníkem,prostě nebyl vůbec vidět...jet něco proti mě tak jsem ho trefil...no jedu dál a říkám si jestli nezavolat Pomáhat a chránit,aby tam jeli a nějak to označili...bohužel jsem tak neudělal a teď mě to mrzí...když jsem jel pak ze Žatce zpátky domu, tak už tam byla dopravka a bohužel někdo s Fábkou neměl tolik štěstí jako já, to neoznačené auto vzal bokem a skončil o kousek dál v příkopu a možná to opřel i o strom...teď mě sere, že jsem je nezavolal...mohl mít někdo o starosti v novém roce míň...sypu si popel na hlavu...a mám zkušenost pro příště, že je zavolám...jsou tu přeci od toho...

PS:ptal jsem se měšťáka co tam řídil provoz a říkal, že to tam nechal nějaký cikán...PROSTĚ DEBIL!Ani se nesnažil to dát trochu víc do kraje,když už to neměl označený, to auto stálo kompletně všema 4 na silnici...

TAK SNAD I PRO VÁS OSTATNÍ POUČENÍ...já už vím jak se příště zachovám...jednoznačně zavolám...to auto příště může přehlídnout třeba jeden z nás...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...