Přejít na obsah

Spoluzacky, kamaradky, kolegyne...


superfatty

Doporučené příspěvky

Taky neco malo pridam...

Je to teda uz starsi...

Foceno na TuningParty v HK v roce 2005

Fakt pekny kalhotky....

Ze predu to bylo jeste lepsi,ale to jsem nemel odvahu ji fotit,kdyz tam mela po ruce porad toho sveho borce :o

post-1295-1187727634_thumb.jpg

Editováno: , autor: kemar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky neco malo pridam...

Je to teda uz starsi...

Foceno na TuningParty v HK v roce 2005

Fakt pekny kalhotky....

Ze predu to bylo jeste lepsi,ale to jsem nemel odvahu ji fotit,kdyz tam mela po ruce porad toho sveho borce :o

pekny 4kovy Golfek :p ...kalhotky mrda ;) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky neco malo pridam...

Je to teda uz starsi...

Foceno na TuningParty v HK v roce 2005

Fakt pekny kalhotky....

Ze predu to bylo jeste lepsi,ale to jsem nemel odvahu ji fotit,kdyz tam mela po ruce porad toho sveho borce :o

Asi jsem špatně koukal ...byl jsem tam ale toto jsem tam neviděl :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevim ale chodit po letisti v krajkovych kalhotkach.. mi prijde uchylný. i ten její kořen se na dívá jak na magora :prc:

Já myslím, že k těm plavkám měla nějaký brutální tangáče, tak si radši vzala tyhle fra kalhotky :p

Prostě je to nezajímavá holka a tak se tam musela obnažit aby se na ní taky někdo kouknul no :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevim ale chodit po letisti v krajkovych kalhotkach.. mi prijde uchylný. i ten její kořen se na dívá jak na magora :prc:

Já myslím, že k těm plavkám měla nějaký brutální tangáče, tak si radši vzala tyhle fra kalhotky :p

Prostě je to nezajímavá holka a tak se tam musela obnažit aby se na ní taky někdo kouknul no :)

Souhlasím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bylo první co mně napadlo. producírovat se tam v krajkoých kalhotkách je dost úlet

to asi úlet je, ale podíval bych se, ne že ne... ;)

No ...tak tomu se říká příroda ...kdo je jenom trošku zdravej a nespadá do 4 procent tak se prostě podívá, když je někdo tak vystavenej. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bylo první co mně napadlo. producírovat se tam v krajkoých kalhotkách je dost úlet

to asi úlet je, ale podíval bych se, ne že ne... ;)

No ...tak tomu se říká příroda ...kdo je jenom trošku zdravej a nespadá do 4 procent tak se prostě podívá, když je někdo tak vystavenej. :)

A pak si to doma vyslechne... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bylo první co mně napadlo. producírovat se tam v krajkoých kalhotkách je dost úlet

to asi úlet je, ale podíval bych se, ne že ne... ;)

No ...tak tomu se říká příroda ...kdo je jenom trošku zdravej a nespadá do 4 procent tak se prostě podívá, když je někdo tak vystavenej. :)

A pak si to doma vyslechne... :p

co doma, dostávám svůj díl ihned na místě lol a to si myslím jak jsem nenápadnej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bylo první co mně napadlo. producírovat se tam v krajkoých kalhotkách je dost úlet

to asi úlet je, ale podíval bych se, ne že ne... ;)

No ...tak tomu se říká příroda ...kdo je jenom trošku zdravej a nespadá do 4 procent tak se prostě podívá, když je někdo tak vystavenej. :)

A pak si to doma vyslechne... :p

Myslel jsi to nějak konkrétně na mojí osobu ?? :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co doma, dostávám svůj díl ihned na místě lol a to si myslím jak jsem nenápadnej ;)
Myslel jsi to nějak konkrétně na mojí osobu ?? :aggressive:

Jj, kops to říká správně, hned na místě :p

proč mě to jenom nepříjde vtipné :kuk: ........ :p

No, radši hoď nějaké spolužačka foto :p Nebo že by kolegyně, když jsi teď ten boss mohlo by to jít, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co doma, dostávám svůj díl ihned na místě lol a to si myslím jak jsem nenápadnej ;)
Myslel jsi to nějak konkrétně na mojí osobu ?? :aggressive:

Jj, kops to říká správně, hned na místě :p

proč mě to jenom nepříjde vtipné :kuk: ........ :p

No, radši hoď nějaké spolužačka foto :p Nebo že by kolegyně, když jsi teď ten boss mohlo by to jít, ne?

no ...tak mám tu paní...důchodový věk ...bych se jí zeptal jestli bych jí mohl vyfotit jeslti chceš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...