Přejít na obsah

Spoluzacky, kamaradky, kolegyne...


superfatty

Doporučené příspěvky

ty vole tak to by mi nekdo zkusil rict :D tak jim nekecam do toho kdyz se podivaj za chlapama a byala se klido podivala, takze ja taky...

hosi to chce trochu srovnat a rozumne vysvetlit ze si je hned dom nenatahneme :D

:palec2: Vod ceho mame voci ze jo ? To ja cumim po zenskejch furt a mlada uz mi obcas i rekne co rikam na tu a tu micinku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty vole tak to by mi nekdo zkusil rict :D tak jim nekecam do toho kdyz se podivaj za chlapama a byala se klido podivala, takze ja taky...

hosi to chce trochu srovnat a rozumne vysvetlit ze si je hned dom nenatahneme :D

:palec2: Vod ceho mame voci ze jo ? To ja cumim po zenskejch furt a mlada uz mi obcas i rekne co rikam na tu a tu micinku :D

Tož dobře sis jí vychoval :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty vole tak to by mi nekdo zkusil rict :D tak jim nekecam do toho kdyz se podivaj za chlapama a byala se klido podivala, takze ja taky...

hosi to chce trochu srovnat a rozumne vysvetlit ze si je hned dom nenatahneme :D

Ja to mam dost dobre srovnany, jsou to jen takove skadlive recicky... Treba se tim dela, co ja vim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tece mi slza...... a slina taky trosku

...to me taky..E 30 v cabriu a jeste ty limce k tomu.. :palec2: ... lol lol

2 davon: to je snad celosvetovej problem :) dneska ma celulitidu kazda druha a nezalezi na tom,jestli je tlusta,nebo ne..Na druhou stranu za to nemuzou..Ale i ty hubeny,co si myslej,ze sou pekny a hubeny by se sebou mely neco delat...Kolikrat by se daly cvrnkat kulicky.. :( Ale tahle to nema jeste tak strasny.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tece mi slza...... a slina taky trosku

Z ty celulittidy na prdeli? To chapu, taky bych z toho brecel ... :help:

A vidis toho jsem si ani nevsim.... :-P ,,a kola na bavu ..och..parada..

takovou celulitidu prekousnes i ty dane :D

jsou horsi pripady :D

Ja, Vitto, jelikoz mam doma dokonalou jak krivkami tak rozumove, tak me takova celulitida dokaze rozlamat :D :D :D

(kdyby si to nehodne nekdy cetla)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tece mi slza...... a slina taky trosku

jako teda fakt nechci moralizovat ale ruku na srdce, kdo z VAS kritiku celulozy ma pekne formovanou postavu tak, ze by si mohl dovolit kritizovat tu slecnu na fotce? Vono jako 99% chlapu chce mit po boku zenskou chytrou a hlavne krrrraaaaasnou ale mozna jen 1% (mozna ani ty ctyři, tedy ty určitě ne) ma na to bud penize a nebo vzhled stejnych kvalit lol sam musim zodpovedne rict, ze to se mnou neni tak spatny ale tu pipku na obrazku bych mit natrvalo nechtel.. jen tak jako na chvilku pujcit :-)

A navic ta moje faaakt peknej zadek ma :palec2:

tak jsem zvědav, jestli mě rozcupete na hadry za tu "kritiku" do vlastnich řad :p

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tece mi slza...... a slina taky trosku

jako teda fakt nechci moralizovat ale ruku na srdce, kdo z VAS kritiku celulozy ma pekne formovanou postavu tak, ze by si mohl dovolit kritizovat tu slecnu na fotce? Vono jako 99% chlapu chce mit po boku zenskou chytrou a hlavne krrrraaaaasnou ale mozna jen 1% (mozna ani ty ctyři, tedy ty určitě ne) ma na to bud penize a nebo vzhled stejnych kvalit lol sam musim zodpovedne rict, ze to se mnou neni tak spatny ale tu pipku na obrazku bych mit natrvalo nechtel.. jen tak jako na chvilku pujcit :-)

A navic ta moje faaakt peknej zadek ma :palec2:

tak jsem zvědav, jestli mě rozcupete na hadry za tu "kritiku" do vlastnich řad :p

Ne, máš pravdu. A prej nabízíš dorbé ledky do OII :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...