Přejít na obsah

Spoluzacky, kamaradky, kolegyne...


superfatty

Doporučené příspěvky

kurna taketo kozy jsem jeste nezkusal

no moje zkušenost říká, že je to jedno... když máš na té své malé pokukuješ po velkých a ted mám doma na té své něco podobného a včera jsem se přistihl, jak slintám zase nad slečnou s 2-kama... prostě člověk je tvor věčně nespokojený...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já zas taky po delší době přidám něco...jedna moje bývalka, ale jen nechtějte abych dával i ostřejší fotky jako u Haničky :p

No ...tak kdyby jsi se rozhodl to sem nedávat tak můj mejl znáš ....budu čekat....ju?

Čekej :p Někdy Tě vezmu do kraje kde jsem jí poznal...

A z toho budu mít co??? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já zas taky po delší době přidám něco...jedna moje bývalka, ale jen nechtějte abych dával i ostřejší fotky jako u Haničky :p

No ...tak kdyby jsi se rozhodl to sem nedávat tak můj mejl znáš ....budu čekat....ju?

Čekej :p Někdy Tě vezmu do kraje kde jsem jí poznal...

A z toho budu mít co??? :help:

No dost OT :p, jdem plkat jinam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já zas taky po delší době přidám něco...jedna moje bývalka, ale jen nechtějte abych dával i ostřejší fotky jako u Haničky :p

tak já bych jel taky, vypadá to na pěkný nohy :palec2: ostřejší nedávej, to pak jeden ztratí iluze lol

Tak jo, vyhlašuju zájezd do kraje Veroničky :p

PS: Nohy má krásné a krásně pokračují :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já zas taky po delší době přidám něco...jedna moje bývalka, ale jen nechtějte abych dával i ostřejší fotky jako u Haničky :p

tak já bych jel taky, vypadá to na pěkný nohy :palec2: ostřejší nedávej, to pak jeden ztratí iluze lol

Tak jo, vyhlašuju zájezd do kraje Veroničky :p

PS: Nohy má krásné a krásně pokračují :p

Hele já čekám na ty fotky na mejlu ...pamatuješ si ho ještě nebo ti mám poslat SZ :p

Tak šup šup ...moc se těším

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...