Přejít na obsah

Spoluzacky, kamaradky, kolegyne...


superfatty

Doporučené příspěvky

Prosim te Vorlajz, vsimej si sve FOTKY ROKU 2008 a pomlc... Co jsem te sledoval, ty by jsi mohl mit na cele vrchni mazac! Vcetne prispevku adminu... Skemral jsi o moda, tak by jsi mel byt ty ten 1. kdo na to dohlidne a promaze temata!! :palec2:

btw neni to kurwa, ani kurva, ale lehka deva!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2.A vlevo dole, 3.a třetí zprava dole, 4.a druhý zleva uprostřed.

Jinak ta druhá zleva nahoře 4.A, jsem prohloupil, když asi 1/2-3/4 roku po matuře jsme měli ples absolventů, vytáhla mně na ples její ségry, kterej byl o pár km vedle. Krásně jsme ploužili v takovým baru v suterénu, když mi zajela do rozkroku, tak jsem myslel, že prasknu. Bral bych ji všema deseti, ale utnul jsem to. Holt věrnej blbec, měl jsem jinou. No později jsem litoval. A že byla fakt pěknej kousek. Po matuře ještě brutus zkrásněla. Když vidím její dnešní fotky, tak vypadá jak zombie...

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak jestli někdo znáte firmu Ha-vel, tak 4.A vlevo první nahoře, spolužák co to založil a šéfoval až do ledna 2005, kdy nepřežil srážku s autobusem, kterou zavinil. 1/4 roku předtím byl ještě na srazu, říkal, že ještě dotáhned nějakej kšeft v řádu miliard, a pak už na to sere a bude si jen užívat. No nějak to Peťan už nestihnul. Musím uznat, že byl asi opravdu šikovnej, když se mu povedlo vybudovat takovou firmu a taky na tom posledním srazu vypadal opotřebovanej tak na pomalu 50roků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...