Přejít na obsah

Neschopnost www.hificar.cz


piskot

Doporučené příspěvky

Tak 2.1.2009 jsem si u nich objednal repra do zadních dveří. Na jejich stránkách se mi objevilo, že objednávka se zpracovává, OK. Další den jsem se tam koukal a objednávka přijata, OK. Píšu jim 5.1. kdybych mohl čekat zásilku, nic. Píšu 6.1. opět kdybych mohl zásilku čekat a pro změnu nic. Tak jsem počkal a napsal jim až 8.1. jestli by mi mohli už konečně odpovědět a co se nestalo nic mi nepřišlo. Tak jsem jim psal na ICQ, dodneška nic. Tak jsem jim volal a nedovolal. Takže tato firma určitě pracuje na 2500000% když nejsou schopný odpovědět. Dnes jsem jim napsal, že nechápu jak můžou vůbec existovat. Máte s nima někdo něco takového??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fakt mě nasrali, kdyby aspoň napsali, zboží nemáme nebo bude za měsíc OK, ale když dělaj mrtvou rybu tak to bych je rozkopal.

Úplně jinou zkušenost mám s ahifi.cz a sekin.cz (to jsou podle mě odborníci) Zavolal jsem do firmy Sekin, jestli mají kabely a Y adaptér, oni mi řekli ano přijeďte a víte kde to je a řekli mi kudy se k ním dostat. Za 4 hodinky jsem byl u nich a naprostá pohoda. Měl jsem vybrané kabely tak jsem říkal co chci a prodavač na mě to by jste kupoval zbytečně drahé. Máme tu jiné, které jsou úplně stejné, ale jsou lacinější. Tak jsem si je koupil a on mi ještě povídá tady máte vizitky, propisku a kdyby jste měl jakýkoliv problém se zapojením nebojte se nás kontaktovat rádi Vám pomůžeme, klidně i večír. Je to prostě nebe a dudy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To same co ty, repro skladem, prisel mail za 14 dni, ze se jim nepodarilo repro sehnat... Zadne repro skladem nebylo,, Tak jsem jim napsal, at ani neshaneji, ze je uz davno mam a i namontovane, ze nez se proberou, uz se delaji o 2 rady novejsi!!! V zivote tento "web"!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mám stejnou zkušenost jen s tím rozdílem,že jsem se pro repra chtěl stavit osobně na prodejně a když jsem konečně měl cestu přes Olomouc a našel ten krám, tak na mě čekala cedulka na dveřích - dočasně prodej pozastaven - a krám prázdný. Tak jsem nasr... odjel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...