Přejít na obsah

AIDS


Romariooo

Doporučené příspěvky

jj, bez ani ranu. dnesni svet je spinavy a nemocny. Nejlepsi je najit si zenskou udelat si testy a hotovo. Ale mit tak jistotu,ze nevyvede neplechu ona,co?!

jedna realita, co jsem chodil s bejvalkou tak z jejich vesnice jedna slecna nakazila tusim ze 6kluku,ted netusim jestli syfilisem nebo kapavkou.A jeste detail.. bylo ji 15 nebo 16. Ciperka co?

Chudaci rodice.

Opravdu je na to reseni. stala partnerka :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, když by to neklapalo v tomto, tak by to neklapalo ani jinak, tak se to musí nejdřív odzkoušet, do čeho člověk jde. No a pak se teprve rozhodne jak to bude dál :) Tak to víš, že bylo hodně těch, kde kde jsem nepochodil, ale dokud to nezkusíš, tak nevíš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem naštěstí očkvanej :p

no očkovanej můžeš bejt jen proti A a B, C je nejzákeřnější a očkovaní není, často přechází do chronicity a cirhozy jater, pokud se nedočkáš transplantace tak je to hotové - po pravdě je to pro mne vetší strašák než AIDS ( pracuji ve zdravotnictví)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle svinstva, jako AIDS, pohlavní choroby, žloutenku C a jiné, můžeme dostat i bez vlastního přičinění a to je průser!!!

To že někdo jde do rizika, budiž, ale co s tím může způsobit okolo druhým?!

Jinak jak psal Frigo o mravencích, zkuste si zjistit jak funguje trávník pro golfová hřiště, to je taky docela děsivé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoduše to funguje tak, že ta tráva pro golfové hřiště nepřipustí růst jiných rostlin a přitom se rozlézá mrcha jak hrom a tím ničí a ničí.

Prdel je v tom, že pantáti už nectí nic a chtějí udělat hřiště i u nás, kde je přírodní rezervace.

Co bych chtěl, poslední dobou si připadám takový ňáký naivní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...