Přejít na obsah

Vzpomínka na sraz Šumava 16. - 17. 5. 2009


Peny

Doporučené příspěvky

Nu nic by se nestalo obednam cerstvy udajne jich ma skladem okolo 20 kusu a bude obednavat dalsi paletu :palec2: lidi po tom sili.Az s nim budu mluvit zeptam se jestli je vice typu ohledne vykonu a ceny. jo a Tom Cruise vypada uplne jinak tos me dostal :smich:

A co vy ostatni nemate nejakou fotecku s cistym supikem kdyz jsme ja a Hampejz prijeli z micky? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarádi,sem strašně rád,že sem vás moh pozvat na šumavu a vy ste neodmítli.Podle vašich děkovných zpráv si myslím,že se vám tu líbylo a tak snad brzy bude nějaký další srazík.Počasí se nakonec umoudřilo tak i projížďka po šumavě byla fajn.Jen je mě líto,že sem se strašně mooc na sraz těšil až vás tu budu mít a když sem vás tu všechny měl pohromadě,tak to strašně rychle u teklo.Já vám chci taky poděkovat za vaši účast,že moje snažení udělat fajn sraz nakonec vyšlo.čauky čau a zase na viděnou kamarádi. kol5:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nu nic by se nestalo obednam cerstvy udajne jich ma skladem okolo 20 kusu a bude obednavat dalsi paletu :palec2: lidi po tom sili.Az s nim budu mluvit zeptam se jestli je vice typu ohledne vykonu a ceny. jo a Tom Cruise vypada uplne jinak tos me dostal :smich:

A co vy ostatni nemate nejakou fotecku s cistym supikem kdyz jsme ja a Hampejz prijeli z micky? ;)

Joo na ty vykony se zeptej :)lol

Uz tu nebudem spinit vlakno dohodnem po icq nebo sz :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...