Přejít na obsah

Vzpomínka na sraz Šumava 16. - 17. 5. 2009


Peny

Doporučené příspěvky

Jarní sraz na Šumavě 16. - 17. 5. 2009

Zdravím tu naši partu pět a půl!!

Zvu vás všechny co máte zájem se zúčastnit klubového srázku v nádherné Šumavské obci Petrovice u Sušice.

Vybral sem pro vás příjemné prostředí restaurace u Luhanů.Myslím si,že se vám tam všem bude líbit a v klidu a pohodě zas pokecáme,projedeme se po šumavských cestičkách a večer sníme nějakou tu pečínku z grilu a zapijem to nějakým tím žejdlíkem pivka.

Zde http://www.uluhanu.cz/ máte pro představu kde se srázek bude konat.Budeme mít k dispozici keltskou sluji a venkovním grilováním.

Ubytování si budete moct rezervovat přímo u pana Luhana a kontakt je na stránkách hotelu,hlásit se pod heslem LÁĎA SUPERB SRAZ

Dotazy a připomínky pište zde.

PS:Těším se na Vás!!

Kamarádi tak tady se sejdem v sobotu v 16.5.09 v 10 hodin.Myslím si,že to bude nejsnadnější pro všechny.Ti co pojedou od Klatov přijedou přímo k parkovišti u Lidlu a ti co pojedou od Horažďovic se budou držet na centrum za přejezdem v pravo po dlouhé rovině a na kruhovém objezdu vyjet prvním výjezdem a dojedete taky k parkovišti lidlu.

Pokud by někdo chtěl poradit s vybráním trasy ze svého bydliště,tak rád poradím.Za dobu ježdění s kamionem se celkem vyznám.

Kontakt na mě Penyho 775/964388

http://www.mapy.cz/#x=130957696@y=13296182...59301_149899137

Hlašte se kdo pojede,aby už byla nějaká představa kolik nás bude. post-23-1156182784.gif

Seznam přihlášených na sraz:

Peny

Vicki + janička

Hampejz

Pulper + švagr

Mifii

Jiřík Sejis

ACE Ventura

Jiřik Novis

Pleo

Petříkovci

předpoklad,že dorazí či potvrdí ,Mafy 007,Paolo 007,

post-17528-1233651171_thumb.jpg

post-17528-1233651184_thumb.jpg

post-17528-1233651197_thumb.jpg

post-17528-1233651210_thumb.jpg

post-17528-1233651225_thumb.jpg

Editováno: , autor: Peny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Klucí ten prostor co budeme mít k dispozici je venku pod hospodou což je shruba 200 metrů,takže tam připadaj v úvahu jen dobrůtky na grilu.Na Normální jídlo by sme museli do hospůdky.Nu a na smažák ani nepomyslím,když vím co vše se dá tam udělat na griluJinak budem mít vše jen pro sebe tak i varianta,že se postaráme o vlastní jídlo samy je klidně možná.Optám se ho na co by to vyšlo kdyby nám to obstaral on a pak se rozhodnem.Jinak si myslím,že za cenu toho masa na seči tady budem žrát jak nezavřený.

Editováno: , autor: Peny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zdar kamarádi,tak už jsme taky s Jančou po skoro 6 hodinách dorazili domů.Cesta pohodová,počasí nádherné a my spokojeni.Děkujeme Ti Láďo za nádherný sraz.Nemělo to chybu.Projížďky super,masíčko jak by smet,ubytování bez chyby,partička pohodová.Velké díky Peny a těšíme se na další viděnou s Vámi se všemi.Za víkend najeto cca.1200km.

Janča vzkazuje,že vás všechny ráda poznala a ač zprvu jed moc nechtěla,tak nakonec nelituje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,bohužel můj program mi nedovolil dostat se sem dřív,ale včera pohoda,dojeli jsme v pohodě,jenom vstávání mi moc nešlo,tak jsem celé dopoledne prochrápal a od 12:00 ležím ve fakturách,fakt opruz.

Jinak jsem chtěl Láďovi moc poděkovat,srázek super,jen škoda,že jsem nemohl zůstat.Příště to snad vyjde.Prohlídka Šumavy vynikající,mohlo by se to někdy zopáknout,bylo tam fakt krásně i počasí se umoudřilo.Všechny moc zdravím a těším se zas příště BANDO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím kluci -_- . Byla to hodně vydařená akce, oraganizace Láďo byla úplně supr, myslim že lépe by to ani nešlo :palec2: . Ubytování super a masíčko a pivčo bylo delikátní. Ještě to koleno vidím před sebou :smich: a sbíhají se mi sliny :kol-99:

Jsem rád že jsem vás všechny poznal a těším se teď na nějaké ty fotky.

Mějte se :kol-142:

Editováno: , autor: Ilja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...