Přejít na obsah

T- Mobile


abado

Doporučené příspěvky

Zdarec.. min rok sem sel reklamovat mobil (SEW800i) neuznali reklamaci kvuli tomu ze tam byla neznama tekutina....(ten mobil me stal tehdy 12tisíc..

A ted.. mam rok Samsung D900i a blbne mi display..a dnes mi volali ze to neuznali tu reklamaci..(slecna..prijemny hlasek..a kunda jak péés lol:palec2: ) ale to je jedno to sem nepatri...

Urcite ten telefon nevezmu a necham ho tam znovu reklamovat.. kua ikdyby tam byla voda tak to muze byt kdyz se zarosi ten mobil..a v navodu prece neni ze nesmite prechazet ze zimi do tepla apod. !! kurva...sice nebyl az tak drahy(min rok 6300,-) ale i tak. mam ho rok a je v prdeli..uz m e serou ty reklamace...

Asi nebudu moc prijemny na ne..ale jinak to asi nepujde...

Vy nekdo nemate zkusenosti.. zebyste mohli poradit atd..? díky.. :rtfm:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel maji pravdu a nemáš nárok.Moc bych Ti chtěl pomoct ale jelikož dělám do Nokie a vím jaké maji podminky k tomu aby uznali reklamaci tak to řikám zodpovědně.P.S jakmile najdou zoxidované části v telefonu nebo Ti spadne na zem(na dlažbu) tak opravdu to je mimo záruku :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel maji pravdu a nemáš nárok.Moc bych Ti chtěl pomoct ale jelikož dělám do Nokie a vím jaké maji podminky k tomu aby uznali reklamaci tak to řikám zodpovědně.P.S jakmile najdou zoxidované části v telefonu nebo Ti spadne na zem(na dlažbu) tak opravdu to je mimo záruku :aggressive:

Na Paul van Dykovi mi spadla Nokie 6233 na zem a prestal svitit displej,tak jsem to zkusil na zaruku a ejhle,proslo to :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohodě.Až budeš kupovat jiný mobil tak se na mě určitě obrat.Udělám Ti cenovou nabídku.Tady z fora má ode mě hodně lidiček telefony a myslim si dle white listu že jsou nadmíru spokojení :palec2:

Aaa.. ty bys mi nemohl poslat treba na meil nejaku nabidku? jestli mas teda cas nebo tak..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zalezi taky u koho kupujes, ja ted kupuju uz jen od osvedceneho prodavace (i kdyz je drazssi jak eshopy), kterej tomu rozumi, je velice solidni, sam dela i servis, ted sem treba mel na vymenu SE S500 hucelo to v mobilu pri volani a etalon praskajici klavesy, a s reklamaci nebyl probelm za 14dni sem mel mobil doma (navic nekdy posilal mobil i znova do jineho servisu aby mu uznali opravu na vlastni naklady!), znamej resil u S500 to same a Tmobile prodejna mu to neuznala pritom je to znama vec...

To Romario za kolik umis N95 8gb ?

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaster: hodně lidiček tady na foru ode mě mobilní přístroj má a myslim že taky nemám špatné reference-viz.Davon,Superfatty,Vittorio,Ferda25 a mnoho dalších.

Konkrétně N95 8G s českou dvouletou zárukou,kompletním balením mužu mít za 9 tisic.Podotýkám že jde o telefony určené pro český trh a neni to šedivý dovoz.Vím že na netu seženete levnější nabídky ale opravdu nedoporučuju koupě nejasných původu.Roman.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaster: hodně lidiček tady na foru ode mě mobilní přístroj má a myslim že taky nemám špatné reference-viz.Davon,Superfatty,Vittorio,Ferda25 a mnoho dalších.

Konkrétně N95 8G s českou dvouletou zárukou,kompletním balením mužu mít za 9 tisic.Podotýkám že jde o telefony určené pro český trh a neni to šedivý dovoz.Vím že na netu seženete levnější nabídky ale opravdu nedoporučuju koupě nejasných původu.Roman.

Za N95 8gb pro CZE je to luxus cena, sedy dovoz bych nikdy nekoupil, ostatne afery typu mobilky apd sou zname asi jako ABC tuning...

Nad tou 95tkou sem uz docela premejslel ale vadi me velke rozmery jinyk by to byl skvely tel. zatim zustanu u SE, ale taky se posledni dobou zkazil stejne jako driv Nokia..

Jinak nejvetsi zm*di sou podle me O2 ...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Týýý volééé.. tak ja tam byl v sobotu a jeste telefon nemeli na prodejne ze je jeste v servise...a rikam ale ja to neuznam to vyjadreni k reklamaci..proste to chci opravit:) ..a on ze bohuzel stim se neda nic delat..a jestli to tam poslou zpet..tak jim to zase vrati se stejnym duvodem.. leda zkusit jiny servis samsungu ale na vlastni naklady.. a rikam tak jo teda....

A ona mi ted dosla sms.. ze Vazeny zakazniku vase reklamace bla bla bla.. byla vyresena.. telefon si muzu vyzvednout ve znackove prodejne T- Mobile Zlin-Malenovice. Displej byl opraven.

Týý kravo..tak nevim.. ja už si skoro koupil jiny mobil..a oni mi napisou tohle.. sem zvedav jestli to bude fakt opraveno...

Byla tam hezka blondynka.. treba za to bude chtit sex.. no co se da delat.. budu muset :smich:lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem věrný pouze NOKIÍM nikdy jsem neměl jinou značku, paušál jsem nikdy neměl takže SIM normálně z prodejny, v Praze je skvělý shop MobilPohotovost je to bazar i prodejna nových telefonů, od tam tud jsem si tel. vždy koupil ten poslední už mám rok a něco NOKII N70 je koupená přes net a vše v pořádku.. NIKDY BYCH SI NEKOUPIL TEL VE ZNAČKOVÉ PRODEJNĚ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja zas kupuji mobil ktery se mi libi a ma(mel) dobre funkce.. ale priste bych si koupil jedine nokii nebo sonaka....Aaa ja zase kupuji jen ve znackovych prodejnach..nebo obchodech.. nikdy bych si nekoupil mobil z netu..to ne..Jedine tady od ROMARIAAA .. to jo.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...