Přejít na obsah

Fotografie zraneni, urazu, operaci


Davon

Doporučené příspěvky

Je mi celkem divny, ze asi jen 4 lidi maji fotku sve pamatky... Nebo to ostatnim prijde nejak nechutne ci nepotrebne nadhodit foto? Zas o tolik nejde, ne? ;)

no já žádné takové foto nemám a jizvy fotit po xy letech je o ničem. Ale pár nechutností bylo. S některejma doktorama je to good, ale někteří jsou jak jatí, abych se nekoukal co na mně kuchaj :) Stejně se koukám vždycky, ať se jim to líbí nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Davone: jak pokračuješ s tím ramenem? Cítiš zlepšení? Já jsem tomu dal pár týdnu klid a vypadá to že se rameno srovná i bez operace.Bavil jsem se se známym doktorem a řikal že operace ramene je tou poslední variantou která přicházi v uvahu.Nejhorší je to že mi tam jeden debil doktor napíchal před půlrokem kortikoidy :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty woe, kortikoidy pichali manzelce v 7 mesici v podoli... :D

No zlepseni urcite je, nyni jiz hybu (omezene pohyby a uhly) RADIM V AUTE uz v poho :), ale zlepseni jako takove si myslim ze muzu pocitit az budou draty venku, nyni me to tam proste tlaci a picha! Jeste cca 4 tydny a jdu znovu!! ;)

Diky za optani R.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je to úleva, to je jasný, ale tak i to trošku pobolívalo, ale proti tomu, než to poprvé do mně narvali a porovnali mi haksnu, tak to bylo úplně v pohodě, ani prášky na bolest jsem nepotřeboval, ale nejlepší byl spoluhráč, omu zdrátovali k sobě čelisti a ten wůl si je po 8 dnech sám roztříhal (ty dráty) a vytáhl z huby, prý nemohl pořádně pít pivo ;)

davone neboj, špatně ti už bylo, teď už to bude jen a jen lepší, opravdu kámo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...