Přejít na obsah

Fotografie zraneni, urazu, operaci


Davon

Doporučené příspěvky

to já mám od začátku jenom /díky bohu/pod koleno,neb neutekla moc daleko a byl jsem od úrazu za 3 hodky na sále.....

Vůbec Ti to nezávidím.Ať se Ti to dá brzy do kupy...nenabídli ti Vacoped místo sádry?Kde Tě šili?

Tady je moje noha po sundání sádry...Listopad 08

post-737-1237807855_thumb.jpgpost-737-1237807862_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vůbec Ti to nezávidím.Ať se Ti to dá brzy do kupy...nenabídli ti Vacoped místo sádry?Kde Tě šili?

Tady je moje noha po sundání sádry...Listopad 08

čágo tý woe lol:) taky pěkný,tak víš o co GO lol:feve: a tobě se to povedlo jak ???

Mě to dělali ortopedi FNKV a doufám,že :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čágo tý woe lol:) taky pěkný,tak víš o co GO lol:feve: a tobě se to povedlo jak ???

Mě to dělali ortopedi FNKV a doufám,že :palec2:

Mě se to povedlo na bedmintonu...došláppl jsem a najednou rup rána jako když lámeš větev a bylo to...padl jsem na prdel..

mě to šili v Motole..máš aspoň krásně oholenou nožku ne? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se to povedlo na bedmintonu...došláppl jsem a najednou rup rána jako když lámeš větev a bylo to...padl jsem na prdel..

mě to šili v Motole..máš aspoň krásně oholenou nožku ne? :)

haha brachovi se to taky stalo pri badmintonu

jinak to vsichni popisujou uplne stejne, je slyset prasknuti jakoby vetve a navic si myslis, ze te zezadu nekdo nakopnul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylzde: šílená představa! A jak dlouho sis to dával dohromady.Od doby kdy se to stalo jsi byl fit za jak dlouho?

No stalo se mi to koncem září a teď už hraju zase volejbal,ale asi bych ještě neměl,ale nevydržím nic nedělat...Jinak se to ale léčí opravdu dost dlouho a taky to dost dlouho bolí...je to nepříjemné zranění...A co tak zjišťuji, tak není zas tak vyjímečné...

Normálně je ta achilovka širkoká když to přeženu, tak jako malíček na ruce...ale teď ji mám širokou skoro jako 2 palce vedle sebe...

Sejis počkej až Ti budou dávat druhou sádru cca po 4 týdnech..zjistíš že místo kotníku je dřevěný pahýl a pak je libovka až Ti tu nohu v kotníku bude rovnat do 90 stupńů...humus velebnosti...no a pak konečné rozhýbávání bude taky libovka...a ten smrad:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

haha brachovi se to taky stalo pri badmintonu

jinak to vsichni popisujou uplne stejne, je slyset prasknuti jakoby vetve a navic si myslis, ze te zezadu nekdo nakopnul

ano ano,ty pocity a popisování je z 90% stejné a v učených knihách je to taky tak popisováno ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No stalo se mi to koncem září a teď už hraju zase volejbal,ale asi bych ještě neměl,ale nevydržím nic nedělat...Jinak se to ale léčí opravdu dost dlouho a taky to dost dlouho bolí...je to nepříjemné zranění...A co tak zjišťuji, tak není zas tak vyjímečné...

Normálně je ta achilovka širkoká když to přeženu, tak jako malíček na ruce...ale teď ji mám širokou skoro jako 2 palce vedle sebe...

Sejis počkej až Ti budou dávat druhou sádru cca po 4 týdnech..zjistíš že místo kotníku je dřevěný pahýl a pak je libovka až Ti tu nohu v kotníku bude rovnat do 90 stupńů...humus velebnosti...no a pak konečné rozhýbávání bude taky libovka...a ten smrad:)

Jsou dvě varianty,dnes už se to nechavá celé špičkou dolů celých 6 týdnů.............ale i těch 90 stup.se někde ještě dělá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou dvě varianty,dnes už se to nechavá celé špičkou dolů celých 6 týdnů.............ale i těch 90 stup.se někde ještě dělá...

Tak to pak nezávidím to rozhýbávání...6 týdnů v jedné poloze...poznáš sám...jinak když budeš chtít tak ti pak můžu ukázat nějaké cviky co mi hodně pomohli a dá se říct že po první rehábce jsem již odložil fofrklacky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to pak nezávidím to rozhýbávání...6 týdnů v jedné poloze...poznáš sám...jinak když budeš chtít tak ti pak můžu ukázat nějaké cviky co mi hodně pomohli a dá se říct že po první rehábce jsem již odložil fofrklacky..
díky,určitě a rád :palec2: už aby to bylo :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele Jirko, on psal, aby si měl nohy plně funkční, tobě je vymění nebo co? Už před zraněním si měl obě levé :p:smich:

to jako myslíš majne šéne haksny :plol co to tady povídáš a lidi uvádíš v omyl,vždy jsi mi tvrdil,že krásnější nohy jsi neviděl a ted toto :feve::kuk: .........již už tě nemiluji :plol:smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...