Přejít na obsah

Fotografie zraneni, urazu, operaci


Davon

Doporučené příspěvky

Jak obdivuju? Kdyz musis, tak musis :D

TomasB - kdyby jsi necetl mezi radky, zjistil by jsi, ze v tomto veku to celkem vzacne bylo... Arthrosa AC skloubeni, kde doslo k odstraneni toho horniho "pomocneho" kloubu, kloubni plosiny a konec klicni kosti a krizem spojovali 2 draty klicni kost a lopatkovou kost, dokud se nevytvori mekka tkan...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jak koukám, kolik lidí tady s tím má zkušenost, tak to vypadá jako celkem rozšířené. každopádně to jako lahoda nevypadá. jak se znám, jak by mi takhle něco trčelo pod kůží, určitě bych to asi ďoubal a možná bych se neudržel a pomohl tomu ven.

Tak ať to máš brzo OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak se znám, jak by mi takhle něco trčelo pod kůží, určitě bych to asi ďoubal a možná bych se neudržel a pomohl tomu ven.

Tak ať to máš brzo OK.

dloubat se dá suchý z nosu :smich: ...tohle by tě asi nenechalo na to pořádně šáhnout, natož pak to dloubat :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdysi mi v práci něco bouchlo v pazourách a ruce jsem měl jak skleněnej ježek. Nejprve jsem si vytahal ty velký kusy pod tekoucí vodou, pak jsem došel za kolegou, aby mně odvezl k felčarovi. Fabrický chirurg už byl ovšem v pátek po 14 hod. doma, takže do nemocnice. V pardubické nemocnici na chirurgii mi pazoury pozašívali, ale to byl právě problém, protože se paní doktorka nenamáhala pořádně podívat, jestli tam ještě nějaké sklo nezůstalo. Hlavně že měla pindy, ať se nekoukám :aggressive: Koukal jsem stejně a později se jedna, ta největší rána nechtěla hojit, stehy jsem si už dávno vytahal, ale furt tam byla díra a tekl hnis. Tak jsem zašel za fabrickým chirurgem ať to kuchne, že tam mám určitě střepy. Sice mi řekl, že to dělat nebude, ať jdu za tím, kdo to zkurvil, že s tím nic nechce mít. Tak jsem si u něj sednul, že se od tama nehnu, dokud mi to nekuchne, že mně ani nenapadne jít za tím, kdo to zkurvil. Tak mi to hned kuchnul, ani mu nevadilo, že se koukám, jak mi tahá střepy. A bylo jich tam tři prdele, jen to cinkalo do tý ledvinky co mi s ní ruku podložil. Trošku to bolelo, to jo, přecijen se mi vrtal v mase. Jsem byl i rád, že jsem si to lokální umrtvení nakonec nechal dát, protože jsem ho původně přesvědčoval, že to vydržím bez anestezie :smich: Ale ukecal mně, že to nevydržím a asi měl pravdu, protože i přes tu lokální anestezii to bolelo jak čert. Ale drel jsem jak hluchý dveře.

Po tomhle jeho díle se to do týdne krásně zatáhlo a zahojilo. Stehy jsem si jako obvykle vytahal sám a dál už to neřešil.

Menší věci, kde netřeba moc odbornosti si "vrtám" sám. Co není moc velký, to tak nějak omeju, projedu desinfekcí a nějak zcvaknu, aby se to mohlo srůst a jede se dál. Po šití se dělaj jizvy, když se to jen dobře přicvakne k sobě, tak je jizva menší nebo žádná. Co nezvládnu sám, tak k tomu nutím ženu, i když se jí do toho nechce a posílá mně k doktorům. Nakonec ale když vidí, že pokud to neudělá, tak stejně nikam nepůjdu, tak pochopí, že udělá líp, když to pro mně udělá.

Když mi kdysi ještě jako klukovi z oděrky zanítilo koleno, tak jsem to nejdřív různě rozšťoural, vydlabával jsem šílený kvanta krvavého hnisu sám a snažil se to nějak desinfikovat, ale když jsem viděl, že to sám nepořeším, tak jsem teprve řekl máti a šli jsme do špitálu. Tam se doktor zděsil, že ještě chvíli a byl jsem bez nohy. Vystříhal kus kůže a zkaženýho masa, vydlabal to takovou malou naběračkou s ostrou hranou, to jsem koukal na vlastní kosti. Pak to vystříkával něčím, asi peroxidem. Napoprvé to prolil asi čtvrt litrem než přestaly vytýkat z rány krvavý zkažený sračky.

Obecně, pokud nechcípám, tak k doktorovi nejdu. Jednou mně odvezla záchranka, to jsem ale už šel do bezvědomí. Večer jsem chtěl po probuzení z bezvědomí ihned domů, neměl jsem ale žádný oblečení ani boty a žena pro mně nechtěla přijet, to jsem zuřil. Stejně jsem ji donutil do dvou dnů přivézt mi hadry a odvézt mně domů, kde jsem se vykurýroval úspěšně sám.

Takže se mnou je to těžký jako s pacošem. A jak by mi tam trčel nějakej drát, tak by mně to určitě provokovalo to naříznout a vytáhnout, nebo alespoň ten kus co čouhá odstřihnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si při čtení vzpoměl na tu scénu z Ramba, kde si Johny šije ránu....ty by jsi si to jen secvakl kolíčem na prádlo a bylo by :smich: Ale jináč máš recht, že k doktorovi jen pokud je to už hodně nutný....nejsem kamarád s budovou š červeným křížkem :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě jsem si vzpoměl, když mi bylo tak asi 13,14, nebo tak nějak, tak jsem si sekyrou odseknul asi centimetrovej kousek masa z nohy. Vyhrabal jsem ho z trávy, nacpal zpět a přelepil aby se uchytil a zase to srostlo. Neuchytilo se, nechtělo to tam držet a srůst, nakonec jsem to druhej den zahodil a nechal to tak lol Ono tam stejně nějaký masíčko dorostlo a dneska už to je sotva poznat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oba dva jste PAKA :D a nevidite si do svych hnusnych drzek!!! :D

Nechci aby jste mel nekdo draty v rameni, omezeny kloub, pohyb, ale TOMASIIIII B, prosim te, nech si texty o narezavani neceho na jindy a pro jiny RYBY! Dik! Nebo bych musel porusit sve prani a rceni, ze bych se ti smal... Drsnak s tvari chudery (neutahnes neco, cemuz rikame cvik zad :D))

:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě jsem si vzpoměl, když mi bylo tak asi 13,14, nebo tak nějak, tak jsem si sekyrou odseknul asi centimetrovej kousek masa z nohy. Vyhrabal jsem ho z trávy, nacpal zpět a přelepil aby se uchytil a zase to srostlo. Neuchytilo se, nechtělo to tam držet a srůst, nakonec jsem to druhej den zahodil a nechal to tak lol Ono tam stejně nějaký masíčko dorostlo a dneska už to je sotva poznat.

:skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oba dva jste PAKA :D a nevidite si do svych hnusnych drzek!!! :D

Nechci aby jste mel nekdo draty v rameni, omezeny kloub, pohyb, ale TOMASIIIII B, prosim te, nech si texty o narezavani neceho na jindy a pro jiny RYBY! Dik! Nebo bych musel porusit sve prani a rceni, ze bych se ti smal... Drsnak s tvari chudery (neutahnes neco, cemuz rikame cvik zad :D))

:palec2:

:palec2::smich::smich: ty nevidíš že ti to tady "spestřujem" aby jsi viděl že přetrpět jde všecko a pokud by jsis něco třebas usekl, staší to přiložit a přilepit lol:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...