Přejít na obsah

Formule 1


metjus

Doporučené příspěvky

a na cem to zalezi ?

Tak za prvé no jak bych to tak řekl, no záleží na finanční formě mé peněženky, za druhé na kamarádovi zda by jel, jako že teď jo, ale je to daleko, no a za třetí, zda mi to projde doma, ikdyž tolerance k mým koníčkům je velká, tak přece jen 4 deny za cca 50 - 60 klacků je dosti, co si budeme povídat

Nehledě na to, že se schyluje ke koupi bytu či domu nebo kde vlastně chceme bydlet. Já navrhoval nějaký modernější stan za cca 50klacků, ale neprošlo to :)

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten jouda se jmenuje Tomáš Richtr, tady ho najdeš : http://galaxie-sport.nova.cz/?191c=%3Bpeop...m%7E&191i=8

Horák buď odešel a nebo ho vyhodili. Byl skvělý, no uvidíme

Horák byl skvělej, jo? Ok :D

Nevim, jak se jmenuje, ale nej komentoš na motorismus obecně je ten, co komentuje Moto GP - jsou tam dva, jeden takovej statistickej suchar a ten druhej to celkově prožívá, ten by měl dělat i F1. Horák akorát blemcal mimo, přehlížel dění, Turek to tam jakž takž držel. Nicméně na Nykotýna z Primy nemá asi nikdo, to byly perly na entou :)

Jinak nic moc, usínal jsem u toho, probralo mě to až ke konci. Přál jsem Kovimu jak si krásně dal na konci hranáče i když si pak popletl tlačítko a FA mu to dle slov Briatoreho "vrátil", ale celkově jsem čekal od toho letos (vím, zatím to byl jeden závod) v oblasti přejdíždění a chybiček trochu víc...McLarenu fandím od mala, ale zase bych nechtěl, aby to tak vypadalo pokaždý.

Lewisovi to přeju, Kubicy škoda, Koviho taky, BMW a Williams :palec2:, Kimi škoda, Massa nezájem..., ostatní klasika, Honda zklamání, nechápu, že dvě firmy s nej rozpočtama (Toy a Honda) jsou na tom tak bídně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Horák byl skvělej, jo? Ok :D

Nevim, jak se jmenuje, ale nej komentoš na motorismus obecně je ten, co komentuje Moto GP - jsou tam dva, jeden takovej statistickej suchar a ten druhej to celkově prožívá, ten by měl dělat i F1. Horák akorát blemcal mimo, přehlížel dění, Turek to tam jakž takž držel. Nicméně na Nykotýna z Primy nemá asi nikdo, to byly perly na entou :)

Jinak nic moc, usínal jsem u toho, probralo mě to až ke konci. Přál jsem Kovimu jak si krásně dal na konci hranáče i když si pak popletl tlačítko a FA mu to dle slov Briatoreho "vrátil", ale celkově jsem čekal od toho letos (vím, zatím to byl jeden závod) v oblasti přejdíždění a chybiček trochu víc...McLarenu fandím od mala, ale zase bych nechtěl, aby to tak vypadalo pokaždý.

Lewisovi to přeju, Kubicy škoda, Koviho taky, BMW a Williams :palec2:, Kimi škoda, Massa nezájem..., ostatní klasika, Honda zklamání, nechápu, že dvě firmy s nej rozpočtama (Toy a Honda) jsou na tom tak bídně

Jestli to nebude tím, že F1 dělá NOVA a motorky ČT + Eurosport. To se to potom těžko říká, že by to měl komentovat ten či onen. Mně Horák vyhovoval, ale nejraději jsem měl Luboše Pecháčka, to byly časy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nicméně ten loňskej průměr byl tak ubohej, že i to, že Melbourne bylo letoš lepší, neznamená ještě nějaký zajímavý pokoukání ;)

No sem rad, ze se mnou souhlasis, lonska sezona byla dost casto tragicka, ac mi to tady spousta lidi vymlouvala a popisovala mi jak to bylo zajimave.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se loňská sezona rozhodně líbila více, než těch 9 předešlých. A letošní Austrálie byla prostě úplně jiná. Nevím co od F1 očekáváte, to nejsou motorky, to je jiná kategorie, já tam měl vše co si mohu přát i s tou třešínkou na vrchu v podobě prvního místa McLarenu. Jestli jste neviděli předjíždění, kolizi, problémy v depu, překonávání nejrychlejších kol atd., tak jste u toho chrápali. Já jsem si to užil a doufám, že budu užívat dále.

Je to můj osobní názor, nevnucuji vám ho

To Vitto: do maďarska ti to přeju, ten bordel, humus atd. už nikdy více nechci zažít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se loňská sezona rozhodně líbila více, než těch 9 předešlých. A letošní Austrálie byla prostě úplně jiná. Nevím co od F1 očekáváte, to nejsou motorky, to je jiná kategorie, já tam měl vše co si mohu přát i s tou třešínkou na vrchu v podobě prvního místa McLarenu. Jestli jste neviděli předjíždění, kolizi, problémy v depu, překonávání nejrychlejších kol atd., tak jste u toho chrápali. Já jsem si to užil a doufám, že budu užívat dále.

Je to můj osobní názor, nevnucuji vám ho

Jojo todle presne si psal uz lonskou sezonu a proste s tim nemuzu souhlasit, spousta zavodu byla naprosto nudna ... ... proste nuda. Tenhle zavod byl uplne jina liga :D

No kazdopadne doufejme pro dobro nas vsech, ze to bude takhle zajimave i pokracovat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo todle presne si psal uz lonskou sezonu a proste s tim nemuzu souhlasit, spousta zavodu byla naprosto nudna ... ... proste nuda. Tenhle zavod byl uplne jina liga :D

No kazdopadne doufejme pro dobro nas vsech, ze to bude takhle zajimave i pokracovat ;)

Jestli to nebude také tím, že já se F1 věnuji 19 let. Tak asi proto tohle píšu. :help:

A ještě jedna věc, já tady na foru opravdu jen mluvím o třech věcech, u kterých si myslím, že o nich něco vím: 1. F1 , 2. pneu, 3. rypákování

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se loňská sezona rozhodně líbila více, než těch 9 předešlých. A letošní Austrálie byla prostě úplně jiná. Nevím co od F1 očekáváte, to nejsou motorky, to je jiná kategorie, já tam měl vše co si mohu přát i s tou třešínkou na vrchu v podobě prvního místa McLarenu. Jestli jste neviděli předjíždění, kolizi, problémy v depu, překonávání nejrychlejších kol atd., tak jste u toho chrápali. Já jsem si to užil a doufám, že budu užívat dále.

Je to můj osobní názor, nevnucuji vám ho

To Vitto: do maďarska ti to přeju, ten bordel, humus atd. už nikdy více nechci zažít.

Očekávám aspoň podobný pokoukání jako u A1GP ;) Tam přidat trochu rychlosti, tak se F1 aktraktivitou nečape.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsi na me hodny, ja nevim my tam pojedeme od renaultu asi

ono se neco chysta i v praze ;)

jinak j si tedko melbourne zial jak malej, proti nude loni, neo spis traparnam, tam me nebavilo jaka kolem toho byl atmosfera

Souhlas ;)

Jestli to nebude také tím, že já se F1 věnuji 19 let. Tak asi proto tohle píšu. :help:

A ještě jedna věc, já tady na foru opravdu jen mluvím o třech věcech, u kterých si myslím, že o nich něco vím: 1. F1 , 2. pneu, 3. rypákování

No ja 17 let, tenkrat sem poprve zive videl F1 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...