Přejít na obsah

Formule 1


metjus

Doporučené příspěvky

Palo: jedes tam ? Takze bude online zpravodajstvi ;)

Ano jedu tam, ale on line nic nebude, jelikož nejsem milionář a ať mobil či data budou asi pěkně drahé. Ale těším se jako kráva, dostal jsem to jako dárek, jelikož jsem letos nebyl nadovolené, tak to mám místo ní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano jedu tam, ale on line nic nebude, jelikož nejsem milionář a ať mobil či data budou asi pěkně drahé. Ale těším se jako kráva, dostal jsem to jako dárek, jelikož jsem letos nebyl nadovolené, tak to mám místo ní.

Palo :jasna..... tak fot,koukej a pak se podelis - snad - se zazitky. Posteluj to tam stribrnakum,at vsem natrhnou prdel ;-) :p

Editováno: , autor: maros
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to palo : toto je ono?

neni to treba tim ze obe vedeli ze jsou mistri v tom co delaji,ze oba umeli a vedeli ze maji svoje pravidla ,

za to dneska je to nejak bez mistra,kazdej si na neho hraje a mysli si ze je nej ????

Prave, ted si to kazdej mysli, jakej je mistr, ale skutecnych mistru tam ted jezdi opravdu maaaalo :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Vettel nejezdí vůbec letos špatně, ale nikdy ho moc nepodržela technika anebo jak v Monte Carlu měl smůlu, že ho Rakki sestřelil ( ten měl ale problém z brzdama). taky si myslím, že šéfové od McLarenu, Ferari, BMW musí mít brouka v hlavě, když je už skoro na 95 procent jistý,kdo pojede s čím příští rok.

Editováno: , autor: reddy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Vettel nejezdí vůbec letos špatně, ale nikdy ho moc nepodržela technika anebo jak v Monte Carlu měl smůlu, že ho Rakki sestřelil ( ten měl ale problém z brzdama). taky si myslím, že šéfové od McLarenu, Ferari, BMW musí mít brouka v hlavě, když je už skoro na 95 procent jistý,kdo pojede s čím příští rok.

Vettel je opravdu jeden z mala, kteri predvedli, ze neco umi davno predtim nez se dostali do F1, a pokud bude mit dobry zelezo, budou i vysledky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Vettel nejezdí vůbec letos špatně, ale nikdy ho moc nepodržela technika anebo jak v Monte Carlu měl smůlu, že ho Rakki sestřelil ( ten měl ale problém z brzdama). taky si myslím, že šéfové od McLarenu, Ferari, BMW musí mít brouka v hlavě, když je už skoro na 95 procent jistý,kdo pojede s čím příští rok.

koho sestrelil Rakki v monte carlu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koho sestrelil Rakki v monte carlu?

Ale no tak, nechej toho kluka na pokoji, vždyť dobře víš že Kimi v Monacu(městský okruh Monte Carlo) sestřelil Adriana Sutila z Force India. On to tolik nesleduje a proto si to dal do kupy se Sebastianem Vettlem ;)

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vettel je opravdu jeden z mala, kteri predvedli, ze neco umi davno predtim nez se dostali do F1, a pokud bude mit dobry zelezo, budou i vysledky...

Tak ono, koli jezdců by mělo tu možnost to zkusit ve F1 a zkusit závodit na tvrdo za podpory týmu ať odvede dobrou, či špatnou práci. Já si myslím, že jsou to steně všechno známosti a nikdo neví, který jezdec by mohl dosáhnout stejných výsledků a nebo ba dokonce lepších. Tlačenka je talčenka. Chlapi, když to vememe pouze ze smrtelného hlediska a každý z nás by měl možnosto sednout do kteréhokoliv kokpitu F1 - co vy víte, jak by to dopadlo, jezidt půl sezony. Vettel jistě něco umí, ale taky nemusí... Jak dopadne nadále, nebo jak se předvede v dalších závodech. Opravdu si všichni myslí, že všichny vyhrát jeden závod znamená úspěch ve F1 - asi jo a možná ne, ale každpádně je to zajímavá myšlenka. NEBO NE?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono, koli jezdců by mělo tu možnost to zkusit ve F1 a zkusit závodit na tvrdo za podpory týmu ať odvede dobrou, či špatnou práci. Já si myslím, že jsou to steně všechno známosti a nikdo neví, který jezdec by mohl dosáhnout stejných výsledků a nebo ba dokonce lepších. Tlačenka je talčenka. Chlapi, když to vememe pouze ze smrtelného hlediska a každý z nás by měl možnosto sednout do kteréhokoliv kokpitu F1 - co vy víte, jak by to dopadlo, jezidt půl sezony. Vettel jistě něco umí, ale taky nemusí... Jak dopadne nadále, nebo jak se předvede v dalších závodech. Opravdu si všichni myslí, že všichny vyhrát jeden závod znamená úspěch ve F1 - asi jo a možná ne, ale každpádně je to zajímavá myšlenka. NEBO NE?

Já osobně si myslím, že se kvalita vždy ukáže a prosadí. Ať to vezmeš ze které doby chceš,tak vždy ti nejlepší šli kus nad ostatní.

Jména jako Farina, Fangio, Castellotti, Clark, Moss, Mclaren, Hill (oba), Brabham, Anderson, Stewart, Ickx, Fittipaldi, Regazzoni, Lauda, Scheckter, Jones,Patrese, de Angelis, Villneuve, Arnoux, Pironi, Piquet, Laffite, Prost, Senna, Schumi, Rosberg, Capelli, Mensell, Alboreto, Johanson, Alesi, Brundle, Berger, Hakkinen, ................... atd. je jich více, ale tohle je tak výčet těch TOP nejlepších pilotů cca od půlky dvacáteho století

A ví se dobře, že Berger, mensell, Lauda, Hill starší, Ickx, Senna, Alesi nebyli nijak zvláště finančně tlačeni, museli dokázat, že umí a potom si ke svým prachům přišli a tím i sponzoři. Tak že bych s těmito výroky moc nečeřil hladinu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono třeba jistě máš pravdu, ale třeba ono dříve když si šel do krámu a chtěl si si koupit uzeniny tak si si koupil úplně jinou kvalitu než dnes nemyslíš? Prostě kvalitu, dnes koupiš rakovinotvorné svinstvo které je požhnáno penězmi čili testama a firmama které za to bero VIP peníze a když se za to nějaká ta poku objeví tak je to fuk, vydělají několikanásobně více než do ceny pokuty a co ty víš jak to bylo dřív, prachy lámou světem co svět stojí a co noha nohu mine. A nikdy nevíš jak se tam ty dotyční dostali, vše mohou být jen spekulace, ale fakt je jeden, jsou to jezdci kteří jezdili, mi na to koukali a nám se to líbilo, mě až poslední dobou, páč jsem nesledova, ale princip toho co jsem napsal musí bejt stejný, apsoň si myslím ne? Ale taky nemusí. Každopádně, si vemte, co kdyby kdokoliv z nás měl možnost si sednout do toho kokpitu F1? Co kdyby někdo zazářil více než Vettel nebo Hamilton, Shcumacher, Kubica, a jiní no?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...