Přejít na obsah

Formule 1


metjus

Doporučené příspěvky

tak smůla pro nás rudý, ale jinej pěknej závod. škoda té utržené hadice v depu, ale massova chyba to rozhodně nebyla, kdyby si měl všechno kontrolovat sám, tak v depu stráví dvě minuty. od toho jsou tam jiní a on jediný na co čeká, tak je na zelenou, ta mu blikla, tak co nejrychlaji vystartoval. stalo se, bohužel............ :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Alonso no. Ale Lewis je stejně frajer, škoda že jel na umístění, ale co měl dělat, když to velkohubec posral (asi jeho tým, ale upřímně jsem rád). Škoda Kimáče, je to frajer.

Mám dva poznatky:

1) Ferrari má prvních 5 - 7 kol nějaký divný zvuk, nějak to divně oproti ostatním piští a cinká (neumím to lépe definovat)

2) málem jsem se v hotelu posral, když jsem vyšel na balkon a koukl dolů, 67 poschodí je na mne trošku rachot (a to jsem nikdy neměl strach z výšek)

Fotky dodám, ale nejprve mi musí z letiště dovést kufr, prý se někde cestou zatoulal, asi v Paříži při mezipřistání. Na palubu nám nedovolili nic, mimo peněženku,mobil a MP3 přehrávače. Jinak musím říkat jen jedno, vše super, perfektní, nadčasové až na tu silnici, ta drncala všude :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mlada kdyz delala pro Air France, tak to co se prej deje v Parizi na letisti jak se tam ztracej zavazadla prej nema nikde jinde obdoby, takze doufam, ze ty vase se najdou !

Také doufám, mám tam novou bundu McLarenu, dárky a hadry. Já vím, že když to vše doložím doklady o koupi (mám je) tak mi nahradí škodu v plné míře plus nějaké procento, ale raději bych kufr se vším co tam bylo. Už kvůli té bundě, dárkům a fotkám :feve:

Ale už se mi stalo, že po dovolené na Krétě (také zavazadlo nedorazilo, ale naštěstí jen jedno), která trvala jen 14 dní, se kufr našel až po 2 měsících. Omluvili se a i prachy, které mi vyplatili za věci, jež se mi vrátily, takm i nechali. Ale já to chci hneeed :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také doufám, mám tam novou bundu McLarenu, dárky a hadry. Já vím, že když to vše doložím doklady o koupi (mám je) tak mi nahradí škodu v plné míře plus nějaké procento, ale raději bych kufr se vším co tam bylo. Už kvůli té bundě, dárkům a fotkám :feve:

Ale už se mi stalo, že po dovolené na Krétě (také zavazadlo nedorazilo, ale naštěstí jen jedno), která trvala jen 14 dní, se kufr našel až po 2 měsících. Omluvili se a i prachy, které mi vyplatili za věci, jež se mi vrátily, takm i nechali. Ale já to chci hneeed :help:

:wallbash: příště zase poletím s AirFrance :feve: Tak jsem dostal 1789,-EUR za kufr s obsahem + 725,-EUR jako odškodné. Kámoš dostal o něco více, měl tam i notebook a kameru. Ten se ale málem věšel, protože vezl prsten pro přítuli a chtěl ji žádat o ruku s tímto zásnubákem. No a já mohu objednávat bundu znova :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:wallbash: příště zase poletím s AirFrance :feve: Tak jsem dostal 1789,-EUR za kufr s obsahem + 725,-EUR jako odškodné. Kámoš dostal o něco více, měl tam i notebook a kameru. Ten se ale málem věšel, protože vezl prsten pro přítuli a chtěl ji žádat o ruku s tímto zásnubákem. No a já mohu objednávat bundu znova :feve:

Palo,a pokrylo to vse ? Jasne,neco uz to nevarti a neco neni i k zaplaceni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Palo,a pokrylo to vse ? Jasne,neco uz to nevarti a neco neni i k zaplaceni.

Tak u mně to bylo 100% pokrytí hodnoty věcí(možná i kapku více), ale u kolegy ne. Jak říkáš, hlavně tam byly věci k nezaplacení, třeba moje krásné sluneční brýle za 75,-Kč od vietnamců, ale já je fakt miloval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...