Přejít na obsah

Formule 1


metjus

Doporučené příspěvky

Palo: tak i foťák s pamětovou kartou nemáš ? Všechny fotky v háji??? To jim doúčtuj...

Nezbývá než příští rok letět zase a paměťovku vyndat a dát do kapsy. lol

Ja prisel jednou o fotky z podobny, ale o dost obycejnejsi akce, a jak to bolelo, natoz tohle. Petre, taky mas asi zkusenost coz :) Tu pametovku mozna jeste spolknout... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono někdy bych raději oželel foťák jak ty fotky na kartě....některé situace nevrátíš.

Ztracenou nebo vadnou kartu jsem neměl, snažím se tomu předcházet koupí kvalitních karet (SanDisk apod.) a hlavně nemám jednu velkou, ale dvě karty (aspoň poloviční průser).

Ale toto vše je málo platné proti lidské blbosti. Prostě jsem si zvykl na SHIFT & DELETE, vše tvrdě mažu, nebudu se přece zdržovat košem, že?

A už párkrát jsem vzápětí zjistil co jsem za debila, fotky fuč, někdy data...nejde mi to odnaučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teorie (mám Forda, tak berte s humorem a rezervou lol;) ):

Palo možná nikde nebyl a tak, aby nemusel na netu dlouze lovit fotky, tak si vymyslel historku s ér fránc a ztrátou všeho... :kuk: :kuk: :kuk: :kuk: (to je jako podezřívavej pohled :D )

;) just kidding, vim jakej voser taková ztráta je, holt ti ten dárek (jak jsi psal, že to bylo darem) budou muset dát ještě jednou a ty přetrpět tu děsnou cestu, cizí zemi, vedro v řijnu (když má bejt kurva zima a hnusně), hostesky tam, zaostalý formule atp... je to úděl no lol;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teorie (mám Forda, tak berte s humorem a rezervou lol;) ):

Palo možná nikde nebyl a tak, aby nemusel na netu dlouze lovit fotky, tak si vymyslel historku s ér fránc a ztrátou všeho... :kuk: :kuk: :kuk: :kuk: (to je jako podezřívavej pohled :D )

;) just kidding, vim jakej voser taková ztráta je, holt ti ten dárek (jak jsi psal, že to bylo darem) budou muset dát ještě jednou a ty přetrpět tu děsnou cestu, cizí zemi, vedro v řijnu (když má bejt kurva zima a hnusně), hostesky tam, zaostalý formule atp... je to úděl no lol;)

Hele víš, že jsi už druhej, kdo nevěří, že jsem tam byl (i když to píšeš jen na oko)? První je můj přítel, ale hned to "skoro" dobrovolně odvolal, jelikož mu bylo vyhrožováno násilím a smrtí :feve: To víš, když to sám kupoval, tak mu to bylo divné, že nemám tašku jako kráva s kterou jsem odjížděl

Doufám, že budeš na besídce, já ti to vysvětlím a ty si to stejně jako ten můj rád rozmyslíš, že jo? ;)lol lol lol lol

Jo my neměli hostesku, ale byly tam děžurné lol

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdopak vstava na Japonsko?

Já a už bych Hamiho vyhodil ze závodu za tu první zaáčku, to co potom následovalo s Massou už nekomentuju. Dobře mu tak. Je to také velkohubý blbec. Kecá jak pojede v klidu na body a potom vyvádí woloviny fuck

Fandím Mclarenu, ale co je moc to je moc :feve:

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proboha kdo vymyslel zelený pneumatiky? kol9

Jakej smysl má "ekologická" formule? Když sečtu emise letadel, lodí, kamionů co týmy převážej, auta diváků.... tak formule z toho dělá 0,000nic. Já se nechci dožít EF1 (elektroformule 1). Tohle snadmá bejt o závodění a ne o zelenorudým šílenství.

Kdy konečně někdo pochop, že to nekonečný omezování nikam nevede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem vstával, hami tomu dal, ale já to beru tak, že se prostě závodí a nejsou to slečinky. Ta první zatáčka byla tedy už dost hrana, měl štěstí, že se nikomu nic nestalo, ale furt je plus, že to bere takhle "závodně", než aby tam prostě jen strategicky kroužil s ohledem na zisk nutného minima bodů třeba. Viděli jste, jak hranáč s Kubicou furt něco řešili při hymně na bedně? Podle mě to bylo tohle :).

K Massovi - myslim, že to byl od něj risk, když viděl Lewise, že půjde před něj, tak si řekl, že to prostě to vzít vniřkem a uvidí se, jinak by mu mohl třeba ujet. Na trest to podle mýho taky nebylo, prostě závodili a Lewis měl vědět, že když to tam takhle bude cpát (ač podle pravidel), tak to Massa nemusí pobrat a něco se může semlít...

Za mě dobrej celkem závod se slabším prostředkem, kdy jsem dospával, ke konci mě probral Kimi, jak to zkoušel na Roberta. K Alonsovi v podstatě to co vždy, ač nepopírám, že umí - odkrouženo...

EDIT: Vůbec nevím, že Bourdais byl penalizován přičtením 25 vteřin ke konečnému času v GP Japonsku za kolizi s Massou. Spadl ze šesté na 10. příčku. Brazilec tak získal 2 body za sedmou. Tohle je ovšem komiks by FIA opět....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reakce mechaniků Ferrari nedala spát jistému britskému žurnalistovi (komentátor rádia BBC Radio 5 David Croft), který se na setkání Massy s představiteli mezinárodních médií zeptal, zda si Massa myslí, že reakce jeho kolegů v garáži byla správná.

citace z www.F1sports.cz

moje otazka je jestli se tento pan dival na reakci mechaniku McL kdyz zed trefil KM?????????????????????????????????????????????????

muzu rict ze je tam toho o poslednim zavodu hodne,a prijde mi ze pan "nejlepsi" zacina porad vic a vic brecet a stezovat si na neco

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...