Přejít na obsah

Formule 1


metjus

Doporučené příspěvky

Jj todle sem cetl ... tak mladej Senna mi neva, jen mel jit Button a zustat Rubi ... ale co uz ... hlavne ze tradice zustava dal ve F1 ;)

no vzhledem k tomu, že Honda se týmu vzdala natolik, že příští rok ani když bude kupec nebude dodávat motora tak myslím, že tradice je pryč :(

Jinak jestli Alonso půjde k Ferrari tak jim snad přestanu fandit a nevím komu teda budu :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosím???? poslední dva roky se rozhodovaly v posledních závodech, bylo tam vše co člověk očekává i ta nuda, ale nevím kde jsi na tohle přišel? To jako předtím těch 9 ročníků co vyhrával M.S. a F.A. bylo lepších, větší grády??? když se vědělo od půlky sezóny kdo vyhraje? Hmm, zajímavý názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj Petre taky jsem to ted cetl, tak jen doufat, ze se Hondy nekdo ujme.

a nazor, ze posledni sezony jsou nudou nechapu, je to dle meho prave naopak jak pise Palo, sezony se rozhodovaly v poslednich zavodech a bylo to napinave. Jedine v cem vidim "nudu" za posledni sezony se me zda mozna je to subjektivni ale mene predjizdeni a mozna se drive hodne rozhodovalo v taktice (v boxech).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jasné rozhodovali se v posleních závodech to jo, ale co ta spousta změn pravidel úplně hloupé změny, co si já pamatuji když jsem se ještě jako mladej chalan díval jak se závody rozhodovali a dramatizovali např.: díky zastávkám v boxech po změně to už byla nuda, potom přišli ty pravidal o motorech, pak pneumatiky a podobně už jste slyšeli a viděli vozy pro další ročník?? kůli novým pravidlům musela auta změnit všechny aerodynamické prvky... pro mě osobně ta formule ztratila kouzlo.... navíc ty přestupy.... Ferrari udělalo chybu s angažovánm toho blbce Alonsa. to je můj názor. to už se podívám raději rally. baurak to řekl lépe než já poprvé přesně tohle mi teď chybí ve formuli!

Editováno: , autor: perníkář
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ja od sesti let sleduju Dakar, a podstatne vic, nez F1. A je to tam to samy, poslednich par let uz to zdaleka neni ono. Porad je mazec, co jsou schopny zvladnout, to smekam, ale kdyby se spicka nepozabijela, nezmrzacila nebo neprestala jezdit, je uz par let vicemene jasny, kdo by mohl vyhrat. Az letos je to trochu jinak, coz neni na skodu, jen tim presunem do Jizni Ameriky to pro me nejak ztratilo to nejvetsi kouzlo, jizda v naprosty divocine. I dle reportazi je to uplne jinaci, narocny, ale jiny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hold,už je to všechno jiný. F1 nějak ztratilo to kouzlo nebo co. Podívám se nas to,ale už to prostě nemá tu šťávu jako před lety. Moto už taky nemá ten šmrnc,kdyby Rossi nedělal estrádu a z ocasu pole nedojížděl předek...před ním vážně klobouk dolů. Jinak Dakar je srdcový závod, je to divočárna. Teď jsem náhodou viděl sestřih prvních závodů a když jsem viděl závodníků v bermudách a krátkým triku... je to pecka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...