Přejít na obsah

Formule 1


metjus

Doporučené příspěvky

Kimimu přeji, ale co mne potěšilo je to, že nedojede ten velkohubý Máslo. Už by si italští komoušové mohli uvědomit, že to není pilot, ale pilon. Když je nejméně třeba, tak stojí :smich:

Krucinal,neches byt muj tiskovy mluvci :palec2: Moje slova.

Skoda ze uz to neni takto.

post-2745-1205645521_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No přátelé a je to tady, Alonso začíná tlačit. Už je osmý a Kubica si nemůže ani uprdnout jak blízko ho má za prdelí. Co jsem říkal, nehanit ho, je to kvalitní pilot, jen to u McLarenu neunesl psychicky. Na to s jakým žebrákem jede (myslím tím auto), je fakt dobrej. Škoda Kimiho, mohl tlačit na McLareny, teď to asi nebude tak dramatické, i když stát se může vše

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krucinal,neches byt muj tiskovy mluvci :palec2: Moje slova.

Skoda ze uz to neni takto.

No jo, v McLarenu mu to tak nešlo, je jasně vidět, že těstoviny (italská červená stáj) ať už prohlašují cokoliv o rovnosti pilotů, tak tady jasně preferují inteligenci a klid fina před horkou hlavou brazilce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zajímavá je příčka č.6, Sebastian Bourdais a také příčka č. 5 Rubens (to je brazilec jak má být). Kdo by to byl býval řekl před závodem, že?

A Heidfeld se pomalu začíná blížit Kovimu. Já tam čekal Kubicu a ten asi podlehne Alonsovi. To sou věci, to sou věci. Jen mně ta NOVA nasrala, že už to nekomentuje Petr Horák, tady ten uječený nový idiot je děsnej, ještě že tam má Turka, ten má klidný hlas a ty poznatky jsou bomba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, v McLarenu mu to tak nešlo, je jasně vidět, že těstoviny (italská červená stáj) ať už prohlašují cokoliv o rovnosti pilotů, tak tady jasně preferují inteligenci a klid fina před horkou hlavou brazilce

Na to,jakou mival techniku - kourici :o) ,tak topil dobre Sumakovi.Skoda ze nevydrzel jeste rok,pak by to bylo :palec2: Mc + Kimi. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...