Přejít na obsah

CHAT pro Octavia II


vorlajz

Doporučené příspěvky

A podle čeho si mě pamatoval?? :) ..se divim....už je to doba a on má tolik zákazníků že se fakt divim.

no ten člen myslím, že sa volá xstorm alebo nejak tak tiež hovoril, že karlos si to dával :) a ja som mu spomínal autodopravu a asi 4ks OII tak už vedel :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jaký jsou vaše první dojmy z ecoboxu???

Prvé dojmy sú pozitívne... :palec2:

S plný auto som síce ešte nešiel, ale je to cítiť, ľahšie sa točí do vyšších otáčiek... a spotreba išla dole, síce ja som k nemu prišiel so spotebou 4,7 l/100km a keď to videl tak povedal, že to liter klesne u tých čo jazdia za sedem, ale pri 4,7 to až taký efekt nebude, ale pri víkendovom taxíkovaní mi to skoro liter dole spravilo, takže zatiaľ veľká spokojnosť...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No moc si toho zatim neužívám....dnes mám od rána za sebou cestu Praha-Benešov-Praha-Antwerpen-Brugge.....Takže zatim si toho fakt moc neužívám....ale zítra tu mám celý den volno,tak to tady projdu a možná se asi pojedu podívat na pobřeží....Ve středu nad ránem zas přejezd do Strasbourgu...ve čtvrtek do Mnichova a v pátek hurá směr Prágl....Už aby to bylo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co povídal klučina?? :aggressive:

tak, ten ecobox už berie od neho Autojarov, má s nimi zmluvu ;) keď som prišiel k nemu tak mal namierené k ním, tak ma zobral a cestou sme sa porozprávali, lebo minulý týždeň tam boli asi 5ti z nášho fóra čo si dávali robiť ecobox a Jarov mal tieto jednotky zapožičané, čiže musí objednať nové z Nemecka, pýtal som sa ho, či robí ešte niekde inde, ale to čo si vystihol ty Lubo, to chodí raz za pol roka aby sa nepovedalo, ale nestíha robiť Prahu, takú má vyťaženosť, potom mi ešte ukazoval boxy, ktoré dáva do Mercedesov, nespomeniem si názov firmy, ale jedne stojí 54tis a je to trošku tlstejšia krabička ako ten náš :) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak, ten ecobox už berie od neho Autojarov, má s nimi zmluvu ;) keď som prišiel k nemu tak mal namierené k ním, tak ma zobral a cestou sme sa porozprávali, lebo minulý týždeň tam boli asi 5ti z nášho fóra čo si dávali robiť ecobox a Jarov mal tieto jednotky zapožičané, čiže musí objednať nové z Nemecka, pýtal som sa ho, či robí ešte niekde inde, ale to čo si vystihol ty Lubo, to chodí raz za pol roka aby sa nepovedalo, ale nestíha robiť Prahu, takú má vyťaženosť, potom mi ešte ukazoval boxy, ktoré dáva do Mercedesov, nespomeniem si názov firmy, ale jedne stojí 54tis a je to trošku tlstejšia krabička ako ten náš :) ...

Firma je Steinbauer a je to Austria výrobek. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš pravdu Rosťo :) je to tak..

karlos, mal by si si od neho dať načipovať audinku, tá jeho ide fakt super, to bola jazda :D na automate parádička a zrýchlenie to má brutálne, jednu dobu to vrčalo aj ako benzín, to fakt...má na tom 500 a niečo Nm... fakt klobúk dolu, a hlavne, je to pohoďák, v pohode sa s ním dá porozprávať...zas tá jazda po napojení ecoboxu nebola nejaká drastická ako ste písali, ale možno to je od tej A6 lol lol :smich: :smich: ..ukázal nám aj rozdiel aký je s ecoboxom a to bolo vidieť, som spokojný s prístupom a ak budem niečo potrebovať do budúcnosti, viem na koho sa obrátiť ;):palec2::worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řikal jsem že to neni žádnej libovej frajírek,ale normální pohodář.......

Já mám pocit že on má v té audině variantu 205kw(540Nm)....ale když jsem tam byl,tak řikal že co nevidět to bude štelovat ještě víc....přes 600Nm,ale řikal že to už bude chtít i mechanické úpravy.....Ten jeho Allroudík je moc pěknej......Řikal vám to o těch autor.servisech Porsche???...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Niečo mi hovoril o Porsche, že tam chodí ale to mu asi zazvonil telefón tak nedopovedal, dozvedel som sa, že predtým robil aj na Slovensku ;) raz bol s audinou na Jarove na brzde a raz v Boschi myslím, ale keď mu vyjde čas a ostatné, tak to chce ísť dať na profi brzdu do Rakúska :palec2: :palec2: ale jazdí s tým parádne po Prahe, neverím, že Lubo ty si sa mu s ecoboxom držal, nechci ma rozosmiať :smich: :smich: :smich: len ma tak zatlačilo do sedadla :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě stačí klasická varianta co mám ted 176kw(500Nm) a je to mazec....to ani nemusíš tomu stát na krku aby to tahalo jako kr.va.......Dnes jsem tomu zlehka naložil v Německu a v cuku letu přes 220km/h.....Nejhezčí je ale to zrychlení z pomalé jízdy....líbí se mi např.když se třeba připojuješ od pumpy na dálnici a naložíš tomu...to je fakt moc pěkný :palec2: ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...