Jump to content

Jan R.

Člen ŠKODA Klubu
 • Posts

  5,040
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  48

Jan R. last won the day on July 29

Jan R. had the most liked content!

About Jan R.

 • Birthday 11/29/1983

Recent Profile Visitors

8,603 profile views

Jan R.'s Achievements

Collaborator

Collaborator (7/14)

 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • Very Popular Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare

Recent Badges

1.9k

Reputation

 1. Ten Front Asisst je tak popsaný v návodu, nějaká kalibrace, aktivace. Mám také a je to tak správně.
 2. Teď už je hromadně začali přebírat O2 a Cetin, tak příběhy budou přibývat. Ale vyrábí to dost dlouho, to ty Ambitiony musí fungovat …
 3. Na FCB se objevili problémy s převodovkami. Jsou to ty samé, co v O4 údajně inovované než byli 2018, 19 … Další tři se tam ozvali, aby to někoho nezaskočilo, ta samá špatná konstrukce.
 4. Lakove_spreje_a_tuzky_Zakaznici_Print.pdf
 5. Mě tvrdili, že uspané auto má brát max. 40mA. Do toho jsem se vešel prý, ale přímo v Bolce přišli na ty jednotky. Od toho dubna večer přijedu k baráku 5km jízda, ráno nastartuji a hned po 300m zapne SS.
 6. On má S3 a ten má snad uzavíratelnou schránku v polstru, jak měl kdysi Forman, tam se vše vejde. Takové ty základní doplňky rukavice, hasicí sprej, pavouka, leštěnka, tekuté stěrače, adaptér na přívěs se mi vešli na rezervu kolem toho polystyrenu. Kufr čistý, žádná taška tam nelítá.
 7. Tak to bych zkusil jiný servis. Mě to psalo jen slabá baterie, ale vždy jsem nastartoval i v zimě po 3 dnech stání. Reklmoval jsem to, protože se nerozvěcel Corner ani vnitřní světla. Auto odvezli až do Boleslavy, měnili ŘJ infotraimentu a BCM palubky. Ještě jsem dostal x tisícovou kompenzaci a náhradní O4. Nenechat se odbít, dupat po nich. Napsat email řediteli salonu velmi pomůže.
 8. To záleží na salonu. Já to měl volně, vedle dávají tašku. U nás toho není moc třeba, vesta ve dveřích, na lékarničku a trojuhelník prolisy a hever je v polystyrenu, tudíž nic nelítá, nepřekáží.
 9. Mohu baterii vyfotit, že je původní. Auto má najeto 103 tkm, je to Fabie 3 Mpi. V dubnu na garanční prohlídce, technik neřekl po zátěžovým testu, že ji mám vyměnit. Většinou denně v provozu, ale i týden stojí. Jo nabíječku nemám a ani nehodlám pořizovat. Já jen chtěl ostatním, že inteligentní na O4 fakt inteligentně funguje. z5 k tématu, třeba se ozve majitel co řeší sledování napětí a tazateli řekne svůj názor.
 10. Nemá mít, už ho nedávali. Prodejce dle VIN vyjede soupis kódů.
 11. Já tedy inteligentní dobíjení mám ve škodovkách od 2015, je tam původní baterie a stále jezdí. Ovce zatím půl roku, daleko náročnější a dali mi 74Ah. SS ppužívám, 5 let by mohla vydržet. Když má baterie malou kapacitu, dá to auto vědět a samo se přizpůsobí další jízdou. Nechci být otrok toho vozu, nechám to na ŘJ když tak záruka mobility.
 12. Ty jdou taky jen s el. sedadly s pamětí
 13. Jan R.

  Škoda Fabia IV

  Základní LED světla foto od Max Cars
 14. Jan R.

  Škoda Fabia IV

  Nebýt na tom nárazníku ten černý plast, bylo by to hezčí
×
×
 • Create New...