Přejít na obsah

CHAT pro Octavia II


vorlajz

Doporučené příspěvky

Každej normální člověk je venku...ted jsem se vrátil a je tam nádherně :palec2:

Souhlas, taky jsem teď přijel z výletu a je to paráda :palec2:

Valíš Romane v neděli do zoo v Praze jo? S tím parkováním je to asi o štestí, ale asi by to šlo někde v okolí střelit. Tahle fotka je zrovna focená prakticky před zoo. Si to tam s rodinkou užijte, našlapete se fakt asi dost :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci: nakonec jsme nejeli protože mi onemocněla holka.Má 37,5 a já jsem taky pěknej jouda...uplně jsem zapomněl že jsme tam byli cca dva roky zpátky :smich: Je to tam super ale jak psal Rosta ...je to tam na celej den a rozhodně se tam vrátime.

Mě tam tenkrát nejvice imponovala opice protože mi byla děsně podobná a moje děti si z toho dělali srandu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páni, Košice práve vyhrali titul Majstra Slovenska v Play off Extraligy proti Skalici v 5. sérii trestných strieľaní... konečný stav 3:2

pozeral som práve :palec2: len nechápem ako Pálffy mohol 3x strielať trestné

Roman tá ZOO je super, mne sa najviac páčil hroch :D:smich: ale nestihol som všetko, vyhnala ma búrka :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pozeral som práve :palec2: len nechápem ako Pálffy mohol 3x strielať trestné

Neviem či je také pravidlo, dvakrát mohol ísť určite. možno že v nadstavených strieľaniach môže ísť viackrát netuším, a je mi to pravdupovediac jedno, je len dobré pre Hudáčka že 3x vychytal Pálffyho :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...