Přejít na obsah

CHAT pro Octavia II


vorlajz

Doporučené příspěvky

Jo, to jsem si rek, ale az kdyz jsem to odeslal :feve: dam si uz pozor... je to tu vsude mozne napsany, uz je mi to trapny psat, C. Krumlov, to vypada, jak kdybych tady delal tomu mestu vsude reklamu :smich: Ja zitra jeste volno, ceka me ale navsteva pneuservisu a pak uz druha reklamace kotouce, takze taky behani :feve:

Editováno: , autor: houmik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar hoši. :) ..tak koukám že srazík u Romariaaa byl famózní :palec2: ...snad příště mi to na nějakej ten srázek vyjde abych se mohl taky dostavit...

Sice fotečky z té akcičky jsou parádní,ale to foto toho masa na grilu mi po tomto víkendu už neudělalo moc dobře,protože to samé jsme měli u našich na chalupě a já se jen přežíral jak dobytek že ještě ted to trávim.. ;):) ...celej víkend jen jídlo a pivko...celkem mazec pro někoho jako jsem já kterej pivo a alkohol vůbec skoro nepije.....Můžu říct že dnes když jsme odjížděli,tak jsem byl s toho tak zmoženej že mámu kterou jsme braly sebou do Prahy jsem nahnal dopředu vedle holky a já si z radostí zalezl dozadu a po 10.min.jízdy jsem byl v kómatu....fakt mě ten víkend zmohl....už jen ten čerstvej vzduch+do toho ta hromada jídla a pivo a byl jsem mrtvej.....probral jsem se až v Praze na Žižkově když vystupovala mamča....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...