Přejít na obsah

CHAT pro Octavia II


vorlajz

Doporučené příspěvky

Búrky áno ale krúpy myslím že nie.... a dusno bolo predtým poriadne, ale toto bola rýchla smršť... :feve:

zasa to Iľkovi vyšlo presne ako vždy...nechápem načo ich platiť, SHMÚ vôbec nevie predpovedať...lepšie keď si pozrie človek zábery družíc na nete a zhodnotí to sám :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau dádo...

Tak to mne našťastie nie a to som išiel aj po tých zaplavených cestách ako je vidieť na foto a na viacerých miestach v meste bolo asi 15 - 20cm vody cez celú cestu... :feve: s jednými zákazníkmi som si robil srandu, pribrzdil som pred tou vodou a povedal som im, že teraz sa ideme člnkovať... lol:smich: išiel som asi 20 a voda striekala do výšky auta....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už vieš prečo má Pájo Scouta :)lol aj keď on nevidel ešte bahno :D

Tak prešiel som všade kde som potreboval... lol

Štvorkolka by síce nebola od veci, ale to by potom poniektorí boli moc pohodlní... :p:smich:

Ale so Stormovou žehličkou by asi bol problém aj po hlavnej ceste prejsť... lol:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a mal si aj vyhrievané sedačky? lol

Sem si říkal.. 12V přímo do zadečku, proč ne lol:p spíš si myslím, že by je to zničilo.. doufám, že s airbagama to nic neudělalo a u prohlídky asi budu chtít být, páč aby nekecali, bojím se, že to zateklo do konstrukce = vlhkost a může to reznout zevnitř.. a pak se to projeví za x let a to samo řeknouv že já nic já muzikant vy platte resp auto zešrotujte..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě přijde, že mám trochu zvýšeno.. takže sem projížděl "kalužemi" v poho, jenom bylo cítit mírne zúpomalení, ale nic tragického..

To jsem vyjížděl z jedné benzinky no tam ěmli dobrej rybník, tak jsem se rozjel jak *** a jelikož to nebylo vidět (povrch vozovky), no to sem dal tlumičům pěknou ránu :D a ta voda.. pár sekund jsem přes přední sklo neviděl a pak jsem si uvědomil, že ta rychlostka je svedená do 2 průhů a já nemám vlastně připojovák a takhle na ferovku jsem tam vlítl :D vedle mě prolítlo auto, že mi málem zase urvalo zrcátko :D asi v tom šoku ani nestihl troubit.. a já sem díky "projetí" tím jezírkem viděl prd.. no nádhera, bylo yb potřeba osobně zažít, se těžko vypráví :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...