Přejít na obsah

CHAT pro Octavia II


vorlajz

Doporučené příspěvky

Chlapáci: mě by zajimalo kam jezdíte tankovat? Hlavně ty co berou naftu protože u benzinu to zas tolik nevadi...

ja jezdim jen na Benzinu Plus, od zacatku co mam auto a beru jen Vervu!! jsem s ni spokojeny... jak jsem auto koupil, tak tam byla tusim nafta od Lukoil a to je proste uplne neco jineho..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden čas som spolupracoval s jednou miestou firmou a jazdil som pre nich na letiská do bratislavy a shcwechatu, ale nevime rečo sa prestali ozývať, bu´d im dal niekto lepšiu ponuku alebo v tom čase ešte tá polepená Nubira bola pre nich asi už nepohodlná... ale vtedy som si ešte new auto nemohol dovoliť...

A teraz som bol na otočku v meste a to bola na týždeň jedna z tých dlhších zákaziek... až 3km so zákazníkom... :)

Lubi:

Konkurence je všude a v téhle branži si dovolim říct že snad největší/nejhorší.....v Praze jsou už i takový zoufalci co jezděj z auty typu poslední model BMW5,A6 apod. za 15,16 max.18kč/km a to opravdu max.......To jsou býval.taxikáři co nechtěl žlutit auta a respektovat taxi-řád/zákon,tak si udělaj smluv.přepravu z jakou můžou jezdit i pod běžnými taxi společnostmi s neoznač.auty jen na vysílačku(dnes už to jsou teda ty DMS přístroje na jaký jim chodí práce formou sms)..nechaj tam dát jen taxametr a tím to hasne....Pak se neni čemu divit že si pak naschvál z běž.taxikáři(kteří jezděj dle zákona po 40kč nástup,28kč/km) odíraj auta,ukopvávaj zrcátka apod......V Praze už je to neúsmosný.....už by to měl magistrát stopnout a udělat i regulace pro tyhle smluvky a hlavně stopnout nabírání dalších taxikářů...protože kór v téhle době..kdokoliv přijde o nějakou práci,tak první co ho napadne je jít na taxika...a už jim tak díky tomu ubejvá práce že si každej stěžuje kudy chodí......Dyť bych ti přál v noci zastavit někde v Praze u pumpy...to je taxik jeden vedle druhýho který čekaj na práci..chrápou tam v autech,mastěj karty a čekaj třeba 4hod.na kšeft za 130kč......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak v prahe je to ešte úplne inak ako v takom malom meste kde som ja...

Našťastie po vzájomné ničenie áut sme sa ešte nedostali a ceny máme približne rovnaké, cca 0,80€ / km...

Ale aj tu teraz jeden taxikár skončil, lebo je čím ďalej menej roboty a už aj u nás sa bolo pár ľudí pýtať, či ich nazamestnáme, ale dvaja ani nie sme naplno vyťažený...

Jeden 18-ročný kdesi zohnal trasparent a načierno sa pokúša jazdiť, síce ho občas vidím, ale majiteľ konkurencie už s ním mal potyčku a aj policajti ho majú pod dohľadom takže mu to asi dlho nevydrží...

A všetci sme len na mobiloch, vysielačku nemá ani jedna firma... a stáť tu ani poriadne nemáme kde, od mesta žiadne vyznačené miesto, len jedno pri tescu...

Editováno: , autor: lubinob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene...jeden čas jsem přemýšlel o kartách od Shellu,ale nakonec jsem se na to vykašlal....Ted to dělám tak že už vím +- kolik jaký auto potřebuje na měsíc,tak klukům pošlu na jejich účty peníze(na naftu a jiné výdaje spojené s autem) a ty mi pak na konci měsíce dokladujou.....Takto se mi to osvědčilo,tak to měnit nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak v prahe je to ešte úplne inak ako v takom malom meste kde som ja...

Našťastie po vzájomné ničenie áut sme sa ešte nedostali a ceny máme približne rovnaké, cca 0,80€ / km...

Ale aj tu teraz jeden taxikár skončil, lebo je čím ďalej menej roboty a už aj u nás sa bolo pár ľudí pýtať, či ich nazamestnáme, ale dvaja ani nie sme naplno vyťažený...

Jeden 18-ročný kdesi zohnal trasparent a načierno sa pokúša jazdiť, síce ho občas vidím, ale majiteľ konkurencie už s ním mal potyčku a aj policajti ho majú pod dohľadom takže mu to asi dlho nevydrží...

A všetci sme len na mobiloch, vysielačku nemá ani jedna firma... a stáť tu ani poriadne nemáme kde, od mesta žiadne vyznačené miesto, len jedno pri tescu...

Je to fakt čím dal horší....když vemu 10let zpět,tak to byla ještě úplně jiná písnička.....To třeba kluci na letišti s Passatama měli měsíční obraty přes 200.000kč...a dnes už tam pomalu nikoho neznám....dost se jich na to vykašlalo protože to tak kleslo že byli na čtvrtině toho co si vydělávali před ještě 5.lety a při takových přijmech živit Passata v plný palbě(což oni tam musej mít) je nesmysl....Nemluvě o firmách pro které jezděj kolegové z mé branže.....to je taky někde pod polovinou......

Já jen nechápu ty "borce"co jezděj s takovýma kárama(BMW,AUDI apod.) za takový směšný ceny...ten frajer si asi neuvědomuje že za 4-5.let má doma před barákem ojetej vrak(kor s té Prahy) a s těma cenama za jaký jezdí si prostě na nový nemůže ušetřit ani omylem...ano on sice díky té směšné ceně ukradne pár kšeftíků taxikům,ale určitě to neni tolik aby to pro něj bylo tak výhodné a vydělalo mu to na nový auto....to mu možná pokryje náklady,ale určitě nic navíc......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak, aj ten čo u nás skončil tak jazdil za všeliaké ceny len aby niečo mal, a to vlastne nevydržal ani celý kalendárny rok, začínal tuším niekedy v máji minulý rok...

Ja som mal tú výhodu, že som prebral fungujúci taxík s číslom, ktoré tu bolo asi päť rokov takže som nezačínal z nuly... :)

Ale za rok a pol čo to robím tak sa nemôžem až toľko sťažovať, určite mám vyšší príjem ako je priemer na slovensku... ale zase súkromie tým doosť trpí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak černých taxiků je v Praze taky dost...ale tady se to v celku ztratí.....ty jsou hlavně u diskoték..daj tam něco do kapsy vyhazovači a ten mu tam dohazuje lidi....Jenže ty jsou tak drzý že nemaj ani taxametry a jezděj za to na čem se domluvěj.

No tento u nás funguje tiež tak, len na drzovku ešte vytiahol svietiaci transparent TAXI na strechu, ale taxameter samozrejme nemá... ale s tým transparentom jazdil len jednu noc, odvtedy som ho s ním už nevidel... a tiež ako hovoríš, rovno oproti diskotéke a ešte aj v zákaze státia... no drzý soplák, ale dlho mu to nevydrží...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to buď rád a přeju ti aby vám tam nikdy nedorazily ty maníry alá Praha a jiné velkoměsta......časově náročný to je..to bez debat..taky jsem začínal koncem roku 1992 jako taxikář,tak to znám moc dobře....

Jeden chlapík co ho znám z Benešova u Prahy,těm už to tam dorazilo.....ten když mi to před nadávnem vyprávěl,tak tam je to už taky dobrej mazec......Na takový malý město tam jezdí takových taxíků že jsem čuměl......Ty si tam navzájem strhávaj reklamy...volaj si falešný zakázky..jen aby ten druhej zmizel ze stanoviště....pak si tam před časem domluvily jednotnou paušál.cenu po městě..no to byla taky levá protože pak každej začel jezdt ihned za miň atd.atd.atd. ...Ten je tam celkem už s toho neštastnej...on je celkem dost slušnej/lety otrlej chlapík kterej tam z nich jezdil mezi prvními a ted když to tam prý vidí,tak je mu s toho na zvracení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...