Přejít na obsah

CHAT pro Octavia II


vorlajz

Doporučené příspěvky

Jj,cesta v klídku a v pohodě......za celou cestu nikde žádnej problém,bouračka,nějakej magor co ohrožuje ostatní a prostě jak tady bývá zvykem..no ale jen co jsem přiletěl do Prahy a sjížděl jsem na Zličíně,tak se na mě pověsil nějakej závodník s Fábii..nastalo těžký blikání apod. ...tak jsem ho za sjezdem pustil a to byla panečku gestikulace...to jsem byl ale kreten apod. :D ......To je hrozný tyhle maníci.....Fabii 1.2 a jede s tim jak kdyby měl McLaren....Tomu se člověk už fakt jen musí smát.......On to hnal jak kreten,já jel naprosto v klídku a na Barrandově na světlech jsem stál za nim... ;) ...tomuhle já prostě nikdy rozumět nebudu....

No znáš to Karlosi. Chvátám abych :smich: čekal ne ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) ....to už je o zvyku..už jezdim jako doravce přes 16.let,tak to si člověk zvykne na ledascos.....jezdíval jsem i Amsterdam na otočku.....max.jsem se někde u pumpy protáhnul a zas frčel dál.....

Každej je zvyklej na něco jinýho....já bych zas zkolaboval kdybych měl navigovat nějaký letadlo plný lidí.....na to bych zas neměl já,to řikám upřímně......vědět že naviguju letadlo kde sedí např.200 lidí,tak se opotim,začnu koktat a bylo by hotovo......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar kluci...

ja už som umyl včera taksa k vám zajtra nepridám... :p

Maroši ešte dnes si užijem cestu tam a naspäť už si budem vychutnávať po novom... :)

Karlosi tak to je smola s tým kameňom, ale ešteže je sklo v poriadku... a kedysi som aj ja tak v noci jazdil ako popisuješ toho Fabiatika, ale u nás v noci semafore len blikajú oranžovou tak ma nikto nedobehol... :smich: už som z toho síce vyrástol, ale občas sa kolegom ponaháňame... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně..kdo takhle v mládí jako čerstvej řidič nejezdil že...to jsem se taky cejtil jako mistr světa a každej kolem byl debil :smich: ......V noci taky když jedu sám po dálnici,tak určitě nejedu 130 a ani 140...ale to neni provoz,tak to má nějakej efekt a nikoho neohrožuju,ale abych takhle jel v provozu kde to nemá absolutně žádnej význam a ještě blikat na auta..tomu fakt nerozumim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rosťo ahoj... ešte nie, ale o 14,00 som s ním dohodnutý v Olomouci, čo mám asi 130km tak to môžem hneď porovnať... ;)

Zachvíľu už vyrážam, ešte musím niečo v meste vybaviť a večer dám porovnanie palubáku pri ceste tam a naspäť... :)

Editováno: , autor: lubinob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rosta19:Spíš mi řekni kdy Běchovice nejsou ucpaný.....to každý ráno stojí už od Újezd n.L. ....Už aby existovala ta R12...ale to si ještě asi dost počkáme.....Tady je ta doprava šílená.....

Něco jsem slyšel že příští rok maj začít, tak neví jestli to je kachna nebo se do toho daj. A mezi Klánovicema a Šestajovicema má být přípoj na D11. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco jsem slyšel že příští rok maj začít, tak neví jestli to je kachna nebo se do toho daj. A mezi Klánovicema a Šestajovicema má být přípoj na D11. :palec2:

Ale tady už se o té R12 toho tolik nakecalo,že už nevim co je pravda.....Tak uvidíme,snad to ale už bude brzy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně.Jsem magor a mám prostě okno.Mám tam polostín.Jsem na to zvědavej.Mám leštěnku z autosalonu ŠKODA.Tu jejich originál na metalické barvy.Jinak to mám poškrábany jako dobytek i přesto že jezdím jen na ruční mytí.Prostě černá je nejkrásnější ale moc náročná na udržbu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně.Jsem magor a mám prostě okno.Mám tam polostín.Jsem na to zvědavej.Mám leštěnku z autosalonu ŠKODA.Tu jejich originál na metalické barvy.Jinak to mám poškrábany jako dobytek i přesto že jezdím jen na ruční mytí.Prostě černá je nejkrásnější ale moc náročná na udržbu.

Takže nano nebude co? :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...