Přejít na obsah

CHAT pro Octavia II


vorlajz

Doporučené příspěvky

Mě serou s těma leaser.pistolkama co měřej...nejsou ty bejci vůbec vidět a pak mě vytáčí že si stoupnou na 50km/h-limit...10m od toho kde začíná 70km/h,kde už to pochopitelně každej mastí min.70km/h.....to bych vždycky nejradši vylez a dal jim přes držku........to jsem jel nedavno po Průmyslový a pod mostem co je na Kyje stál buzerant před tou 70km/h a měřil tam tu 50km/h.....ty woe já brzdil jak vzteklej.....naštestí dobrý..stáhnul jsem to,ale byl jsem vytočenej....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. 22.04.2008, přestupek dle par.22/1f 4 200/1990 Sb., Městská Policie Ústí nad Labem, 2 body

2. 13.11.2007, přestupek dle par.22/1f 4 200/1990 Sb., Obecní policie Líbeznice, 2 body

Dohromady 4 body.

Kolik se vrací bodů za rok bez pokuty??? Ještě pár dnů a měli by mi něco umáznout ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vorle: tak to nevim cece, ale jestli to dobre chapu tak ty 2 body z roku 2007 nemas pryc protoze jsi udelal krpu toho 22.4.2008, takze bych rekl ze jestli dobre chapu zakon tak k 22.4.2009 by ti meli by umazany 3 body.

Opet dotaz dostal jsi nejakej dopis a na jakou adresu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

romco: ty wole ani pes co se celej den vali za peci a lize si kule tak tema koulema neblejzka jako ta tvoje cerna vdova.

Ja to necham az na servisu, sice to prijde na litr ale ja si ho za ty 3 hodiny vydelam 2x a nebo jen jednou a jeste si odpocnu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...