Přejít na obsah

CHAT pro Octavia II


vorlajz

Doporučené příspěvky

tak si to vemte... když vydržím do 21. 4. 2009, tak budu mít čisté konto, když ne, tak budu mít 6 bodů... mazec! musím teď jezdit pomalu ty tři tejdny :D

Seš si jistej tím datem? Není to až do června? Mě se zdá že přestupkovej rok na mazání bodů začíná v červenci. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kuci gumy mam objednany, nakonec Michelin Pilot Sport PS2 za 3600/ks typovej list na Dezent F 7,5Jx18" ET45 pro 2.0TDI MR2005 v mailu, ted jen zjisti jetli staci jit na STK pro zapsani nebo i na magistrat a budu to jako legalni rozmer, a lakyrnik nesmi posrat moje kola nebo se zpozdit. Pak objednam ty RS listicky, a jeste dam navstevu u rolbare a bude to MLASK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kuci gumy mam objednany, nakonec Michelin Pilot Sport PS2 za 3600/ks typovej list na Dezent F 7,5Jx18" ET45 pro 2.0TDI MR2005 v mailu, ted jen zjisti jetli staci jit na STK pro zapsani nebo i na magistrat a budu to jako legalni rozmer, a lakyrnik nesmi posrat moje kola nebo se zpozdit. Pak objednam ty RS listicky, a jeste dam navstevu u rolbare a bude to MLASK

Ahoj, včera jsem zapisoval 17" na fabii a musel jsem nejprve na STK a teprv pak na úřad:( kola mám origo z VW Polo a i na zaklade typ. listu na nejaky Dezenty mi to zapsali....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvělý Luky a máš klid viď. :palec2:

jj, klidek:)

kontrolovali ti ty kola nebo staci dojit s listem a zapsat ? Ja totiz kola jeste nemam na aute.

na STK kola nekontrolovali nijak detailne, ale aspon videt to chteli....a na úřadě při zápisu už auto ani videt nechteli....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...