Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Vcera jsem se dostal docela do vaznych existencnich problemu, no snad se z toho dostanu, ale nevim Fabku se mi prodat nechce, ale preci jen clovek bez auta zit muze (i kdyz ja tezko, nejspise bych asi vzal tatovu octu docasne) ale tak uvidime jak to pujde dal , pristi mesic bude asi rozhodujici

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Ondro diky moc, to je pekny, no jestli prodam fabku tak to budu pripadne dodelava do tatovi kokty, ale tam by se musel dodelat nejdrive central samotny , no jinak mam ted nejake problemy a uvazuju ze fabka by asi musela jit pryc :( ale to se mi moc nechce

Tome jasný,kdybys potřeboval dej vědět a doufám že se vše u tebe vyřeší :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Libore : no tak samozdřejmě :)) Někdy se s ondrou sejdem večer na ICQ a posíláme si tzv " top 5 " - 5 nejlepších kousků co se nám za den líbilo ;)

Až tak jo :smich: to je zajímavý, tak nám pak tady můžete udělat nástěnku TOP 5 na kterých se spolu shodnete lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...