Jump to content

Škoda FABIA / ROOMSTER

Forums

1. FABIA I

The Škoda Fabia is a supermini car produced by Czech manufacturer Škoda Auto since 1999. It is the successor of the Škoda Felicia, which was discontinued in 2001. The Fabia was available in hatchback, estate (named Fabia Combi) and saloon (named Fabia Sedan) body styles at launch, and since 2007, the second generation is offered in hatchback and estate versions. The third generation Fabia was launched in 2015.

171.2k

Pokec pro Fabii a Roomster

64.3k

Vaše připomínky, názory, postřehy a návrhy k Roomster Clubu

510

• Aktuální příspěvky

• Já jsem je měl zabalený od Škodovky do fólií a abych nemusel vyklízet kufr tak jsem je hodil na zadni sedačky, taky se vešly.
    • A delz Vam to i obrazovku pri androide 10-11? Dnes som zapojil jablkaca a tam to prostredie je super- Zial neviem to porovnat s androidom 10, 11, ktori by uz tiez mal delit obrazovku. Na aute mi pride stale ten Android pozadu. Na telefone prave naopak vitazi.
    • Zdravim před půl rokem jsem koupil  Octu 1 1.9tdi 81kw     V zimě sem sni moc nejezdil dlouhé trasy jen jednou 750km v kuse s par zastávkama.tyden stala a neuvěřitelně klesl výkon.tak jsem udělal diagnostiku a ukázali se mi tyto chyby    17552 17656 19970 00741 17564   Můžete mj poradit jak postupovat při opravě jednotlivých chyb  Diky moc
    • A netahat to v v A stlpiku pri dverach, ale pri okne, aby sa neskirzil kabel s airbagom. Je to ale dost fuska, to natahat mimo airbagu, bez sundania A stlpika.
    • Copak ma nohy ? To da rozum kam by chodila 😂.
  • Create New...