Jump to content

Škoda FABIA / ROOMSTER

Forums

 1. FABIA I

  The Škoda Fabia is a supermini car produced by Czech manufacturer Škoda Auto since 1999. It is the successor of the Škoda Felicia, which was discontinued in 2001. The Fabia was available in hatchback, estate (named Fabia Combi) and saloon (named Fabia Sedan) body styles at launch, and since 2007, the second generation is offered in hatchback and estate versions. The third generation Fabia was launched in 2015.

  171.3k
  posts
 2. 74.4k
  posts
 3. 42.9k
  posts
 4. 212
  posts
 5. Hospoda FA & RO

  Pokec pro Fabii a Roomster

  64.3k
  posts
 6. 219
  posts
 7. RoomsterClub.com

  Vaše připomínky, názory, postřehy a návrhy k Roomster Clubu

  510
  posts


 • Aktuální příspěvky

  • Dost mi připomíná modrou Titan. 
  • Ano jde o kanál jak bylo psáno výše , po koupi auta jsem také na předchozím telefonu Huawei P10 lite wifi neviděl. Ze zásuvky jsem vytáhl prehistorickou Sony xperii V (android 4.4 ) a ta wifi viděla . Tak jsem 2 týdny po koupi auta šel do nového telefonu (Samsung S10e). A tam se i jako @vormen  potýkám s problémem nefunkčního bezdrátu AA po updatu na android 11 . V lednu po updatu jsem to přehrál zpět na android 10 ,  v pátek  jsem nahrál opět A11 i s updatem dubnovým na test , celý den v pátek bez problému bezdrátově a dnes opět pešek a nejede .   EDIT: doplněno o screeny z aplikace Wifi Analyzer
  • Nová verze VW Polo se ukáže 22.4.2021
  • Tak mi přišla upozornění na novou aktualizaci Mapy.cz, podporuje už AA. Škoda, že mám telefon s A9 :-D. Dokážu nějakým způsobem s nějakým telefonem rozjet bezdrátově AA nebo carplay když nemám bezdrátový smartlink + Bolero?
  • Stahoval jsem v 13.4. , dnes jsem zkusil znovu a jde to, problem bude nekde jinde. 
×
×
 • Create New...