Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Tome ti ty ostřiky pořád tekly jo? :kuk:

JJ porad to nekde teklo a ja mel garaz vzdy modrou podlahu, takze nevim a vim o vice lidech co ted v tech mrazech jim zamrzly proste tam lejou sracky i kdyz deklaruji -20 asi budu kupovat ostriky jen u skodovky a budu to mit garantovane a kdyz ne tak jim to omlatim o hlavu, takze fabca dneska je ve skodovce a udelaji i celkovou prohlidku v lednu enbo unoru jdu na STK a ME, ale vim ze projdu i ofiko :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ porad to nekde teklo a ja mel garaz vzdy modrou podlahu, takze nevim a vim o vice lidech co ted v tech mrazech jim zamrzly proste tam lejou sracky i kdyz deklaruji -20 asi budu kupovat ostriky jen u skodovky a budu to mit garantovane a kdyz ne tak jim to omlatim o hlavu, takze fabca dneska je ve skodovce a udelaji i celkovou prohlidku v lednu enbo unoru jdu na STK a ME, ale vim ze projdu i ofiko :)

tak snad to opravěj a bude to OK ;) No já kupuju směs od Sheronu nebo jak se to píše a v pohodě, ostřiky mi nezamrzly ani v těch mrazech co byly a auto stálo přes noc venku, jen při jízdě to zamrzalo na stěračích, takže když jsem přijel domu, měl jsem je modrý :smich: Tak z STK mít strach určitě nemusíš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...