Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

tak snad to opravěj a bude to OK ;) No já kupuju směs od Sheronu nebo jak se to píše a v pohodě, ostřiky mi nezamrzly ani v těch mrazech co byly a auto stálo přes noc venku, jen při jízdě to zamrzalo na stěračích, takže když jsem přijel domu, měl jsem je modrý :smich: Tak z STK mít strach určitě nemusíš ;)

Jinak me jeste napadla takova vec, koukal jsem se do knizky o emisich a tam bylo emise platnost 22.1. 2010 ale na znamkach na SPZ mam 2/2010 a to sami na technickou 2/2010, tak by me zajimalo jaky udaje plati, stejne tam pojedu v polovine ledna, ale stejne jaky udaj plati :( i dkyz je to rodzil pouze mesice

Ja nevim uz jakou smes kupovat no asi budu jezdit do skodovky takhle kdyz budou ty mrazy jinak je to jedno si myslim, no sterace taky mam dylema jestli uz ted koupit novy nebo az na jare ale uz ybch chtel ty aerotwiny od skodovky ted aby to stiralo poradne v techto srackach

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak me jeste napadla takova vec, koukal jsem se do knizky o emisich a tam bylo emise platnost 22.1. 2010 ale na znamkach na SPZ mam 2/2010 a to sami na technickou 2/2010, tak by me zajimalo jaky udaje plati, stejne tam pojedu v polovine ledna, ale stejne jaky udaj plati :( i dkyz je to rodzil pouze mesice

Ja nevim uz jakou smes kupovat no asi budu jezdit do skodovky takhle kdyz budou ty mrazy jinak je to jedno si myslim, no sterace taky mam dylema jestli uz ted koupit novy nebo az na jare ale uz ybch chtel ty aerotwiny od skodovky ted aby to stiralo poradne v techto srackach

tak to nevim, ale je lepší na ní zaket radši dřív, ať pak nejsou nějaký problémy. Já tuhle směs kupuju i letní a jsem s ní spokojenej, takže u ní zůstanu, ve škodovce to budou mít uržitě zas předražený :smich: Osobně bych stěrače koupil až na jaře, teď na zimu je to myslím škoda do těch mrazů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to nevim, ale je lepší na ní zaket radši dřív, ať pak nejsou nějaký problémy. Já tuhle směs kupuju i letní a jsem s ní spokojenej, takže u ní zůstanu, ve škodovce to budou mít uržitě zas předražený :smich: Osobně bych stěrače koupil až na jaře, teď na zimu je to myslím škoda do těch mrazů

To si prave taky rikam, ze do tech mrazu je to skoda ale pak zas kdyz jsou ty sracky a pak z toho okna jde to lip, no jinak ten zadni uplne vola po vymene ale koukam ze Ondrovi asi zadny jeste neprisly :( no az pojedu na STK a ME tak se tam zeptam jak to je, jaky udaj je platny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si prave taky rikam, ze do tech mrazu je to skoda ale pak zas kdyz jsou ty sracky a pak z toho okna jde to lip, no jinak ten zadni uplne vola po vymene ale koukam ze Ondrovi asi zadny jeste neprisly :( no az pojedu na STK a ME tak se tam zeptam jak to je, jaky udaj je platny :)

tak jestli ti to už blbě stírá, tak bych koupil něco levnýho do konce zimi a na jaře koupil pak tyhle drahý ;) Taky čekám kdy Ondra dá vědět, že je má skladem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...