Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

nechápu proč se čertíš Máro,je to přeci hospa a v té se plká o všem možným :) ,pokud budeme zakládat další vlákna pak to tady umře úplně.

asi tak no, už takhle to tu je někdy mrtvý ;) Tak zkus Máro nahodit nějaký jiný téma, když tě tohle nebere ;) je to jednoduchý ne? :)

Editováno: , autor: baris
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem smutnej ... :)) lol

tak třeba tě rozveselí tento

Chlápek v nóbl restauraci potřebuje na toaletu. Na pánech je bohužel

obsazeno. Už to nemůže vydržet a tak nakoukne na dámy. Tam nikdo, tak hups

tam. Libuje si, že jsou to krásné toalety a jak tak sedí, vidí tři

knoflíky. Říká si pro sebe, že tohle na pánech nemají, co to asi může být?Na prvním je "TV" - "že by televize?" Obrazovku nevidí. "Nevadí, zkusím

to." Zmáčkne knoflík a teplá voda mu omyje přirození. "Hmmmm, skvělé, to

musíme na pánech taky prosadit."Na druhém knoflíku je "HV" - "že by horká voda? Tak to vyzkouším." Zmáčkne

a osuší ho horký vzduch. "Hmmmm, to si taky musíme pořídit," Strašně si

libuje.Na poslednim knofliku je "AOT" - "co by to mohlo být? Tak to vyzkouším!!!"

Zmáčkne knoflík a najednou se mu zatmí před očima a vzbudí se až na JIP,

kde mu orosené čelo utírá sestřička a ptá se ho:"Pane, co jste prosím vás dělal?!"

"No, já nevím, byl jsem na záchodě - dámském, byly tam tři knoflíky, tak

jsem je zkoušel.""A vy jste zmáčkl i ten poslední?" ptá se zděšeně sestřička.

"No, asi ano, už si nic nepamatuju, co to bylo zač?!"

"Pane, "AOT" je automatický odstraňovač tampónů. Penis máte pod polštářem!!!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeden hustej

Tri chlapi si jdou zasukat se zenskou.

První vleze do loznice. Po chvili se ozyva au au aaaaau! Kolega vyleze a kamaradi se ho ptaji, cos delal, ze tak nakonec zarvala, ale sukam sukam a nakonec jsem ji natrh picu!

Vleze tam druhy, rika si, budu ji sukat zezadu. Po chvili se ozyva z loznice au au aaaaau! Kdyz skonci vyjde a chlapi se ho ptaji, cos delal, ze tak nakonec zarvala. Ale tak jsem ji mrdal zezadu az jsem ji natrhl rit!

Treti vleze do loznice, mrda zenskou zezadu, zepredu. V tom se opet z loznice ozve au au aaaaau! Vyleze z loznice a chlapi se ho ptaji, tak co? Ale, kdyz uz mela natrzenou picu i rit, tak jsem ji aspon zlomil ruku!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jeden z našeho soudku :smich:

Milenecký pár souloží v poloze 69 zrovna když má ona "své dny". Jsou v nejlepším a náhle nekdo zazvoní. On natáhne trenýrky a jde otevrít. Za dvermi na neho hledí vyjevený pošták. A ríká:

- "Pane vy máte na brade krev"

On se rychle utre a ríká:

- "Byl jsem zrovna na záchode, když jste vy zazvonil, tak jsem se lekl, uklouzl a narazil hlavou do mísy".

Pošták pokyvuje hlavou:

- "Jo, jo to je videt, že na záchode - ješte máte na cele kousek hovna".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...