Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

čau Jirko, no myslím že se tu asi už neukáže :smich:

myslíš-li mě,tak se sem tam ukážu......bavím se čtením Vašich příspěvků........hlavně těch od skoropolicistů...ikdyž MP není policie.....že...ale hrajou si na ně...viz Praha a jejich nákup Hummerů.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baví se spolu tři frekventanti policejní akademie, jak dopadli u zkoušek. První povídá:

'Píšťalka za jedna, pendrek za jedna, čeština za pět. Dali mi vyskloňovat slovo 'Paříž'.

'A co jsi napsal?'

'Paříš, pařím, paříme...' 'A co ty?' obrací se na druhého.

'Špatně - píšťalka za jedna, pendrek za jedna, čeština za pět. Měl jsem skloňovat slovo 'zeměkoule', a tak jsem napsal - 'ze mě koule, z tebe koule, z něho koule.'

Třetí policajt se jen usmívá: 'Tak to já dopadl výborně - píšťalka i pendrek na výbornou a rovněž čeština za jedna. Já vyfasoval slovo 'město.'

'A co jsi napsal?'

'Mně sto, tobě sto, náčelníkovi pětikilo!'

:smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baví se spolu tři frekventanti policejní akademie, jak dopadli u zkoušek. První povídá:

'Píšťalka za jedna, pendrek za jedna, čeština za pět. Dali mi vyskloňovat slovo 'Paříž'.

'A co jsi napsal?'

'Paříš, pařím, paříme...' 'A co ty?' obrací se na druhého.

'Špatně - píšťalka za jedna, pendrek za jedna, čeština za pět. Měl jsem skloňovat slovo 'zeměkoule', a tak jsem napsal - 'ze mě koule, z tebe koule, z něho koule.'

Třetí policajt se jen usmívá: 'Tak to já dopadl výborně - píšťalka i pendrek na výbornou a rovněž čeština za jedna. Já vyfasoval slovo 'město.'

'A co jsi napsal?'

'Mně sto, tobě sto, náčelníkovi pětikilo!'

:smich: :smich:

:smich: :smich: :smich::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

škoda že Ti vůbec, ale vůbec nerozumím.....

:smich: sem si vylil kafe .... :D

Nazdar, dneska masakr, zkracoval sem si to takovou prdelni cestou a vsude okolo ve skarpach auta, busaci... tam to asi vypadalo krute, kdyz sem jel tak tam bylo tak 20cm snehu... bych rek ze rano nebylo ani poznat kde je pole a kde silnice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...