Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

čau tady jako vůbec nepadá a nenapadlo lol

no jsem rád, že už jsem doma a dnes už nikam nejedu :smich: Jako jsem rád, že nemám snížený auto, už teď jsem dělal pluhaře a jak je pod tím napadaným sněhem ten led, tak to je pak úžasná cesta :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánové dneska mám velký dilema co si dám na oběd,posuďte sami:

ČT Hrášková

1. Masové rizoto se sýrem, okurek 64,-

2. Jitrnicový prejt, kysané zelí, brambor 64,-

Výběr: Kuřecí steak „Argentina“, hranolky,obloha 74,

já bych si dal ten kuřecí steak, zní to zajímavě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako pánové líbám si pracky, že sem línej jak prase a nesnížil jsem auto..... v praze se parkuje jedna báseň všichni se bojej aby to tam nevorvali :D já z kozou v klídku :DDD

asi tak no, zlatá koza :smich: jako když snížit, tak jedině stavák a v zimě pěkně vyšroubovat nahoru, jinak ne, tady u nás na severu by se jinak jezdit ani nedalo :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi tak no, zlatá koza :smich: jako když snížit, tak jedině stavák a v zimě pěkně vyšroubovat nahoru, jinak ne, tady u nás na severu by se jinak jezdit ani nedalo :smich:

to je pravda,když už tak štelovák,ale i tak furt musíš dávat setskara bacha kam můžeš najet a to se mi nějak nechce furt hlídat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já taky jsem rád že mám kozu,ale stejně je to o hubu protože tady je všude samá hromada sněhu vedle silnic,na parkovištích atd.,

no když jsem jel od nás tak je v ďolíku vlakovej přejezd kde to bylo solidně zapadaný, jsem jel fakt tunelem, z obou stran nahrnutej sníh, že jsem tam sotva projej, takže jsem ho brousil bokama auta a před sebou sem tlačil hroudu sněhu, takže paráda :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...