Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

jaaaaaaaaj uplne som nasrany :aggressive: :aggressive: :aggressive: :aggressive:

babka je u nas a dnes sla k lekarke na prehliadku. rano ju tam zaviezol mamin priatel, a jak idem do roboty pozeram ze telefon si zabudla doma, lebo mala zavolat strykovi ked skonci nech pre nu pride, tak som sa ochotne a dobrovolne prihlasil ze jej ho zanesem,(aspon pridem neskor do roboty a povozim sa po meste :D ) no a dojdem do nemocnice a tam je rampa, s tym som ratal. tak vravim tej este vtedy tete ramparke ci ma pusti dnu ze len dam babke telefon,a ona ze nie bez auta a ja ze kde ho mam nechat sak tu je setko plne(stred mesta+ ranna premavka) ja ze len minutka to bude. no a uz to potom bola pica tlsta stara rozkysnuta. vravim jej ze aj vy budete stara krava. dal som spiatocku a cesto od rampy som na nu nadaval a som to odparkoval hned pred vchod, pica!!! tak som skocil dnu do cakarne a dal telefon a cestou spet som tej onej vratnicke drbnutej odkazal ze by sa vam nieco stalo keby ste ma pustili... :aggressive: :aggressive: :aggressive: :aggressive: , strasne nervy som mal!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaaaaaaaaj uplne som nasrany aggressive.gifaggressive.gifaggressive.gifaggressive.gif

babka je u nas a dnes sla k lekarke na prehliadku. rano ju tam zaviezol mamin priatel, a jak idem do roboty pozeram ze telefon si zabudla doma, lebo mala zavolat strykovi ked skonci nech pre nu pride, tak som sa ochotne a dobrovolne prihlasil ze jej ho zanesem,(aspon pridem neskor do roboty a povozim sa po meste biggrin.gif ) no a dojdem do nemocnice a tam je rampa, s tym som ratal. tak vravim tej este vtedy tete ramparke ci ma pusti dnu ze len dam babke telefon,a ona ze nie bez auta a ja ze kde ho mam nechat sak tu je setko plne(stred mesta+ ranna premavka) ja ze len minutka to bude. no a uz to potom bola pica tlsta stara rozkysnuta. vravim jej ze aj vy budete stara krava. dal som spiatocku a cesto od rampy som na nu nadaval a som to odparkoval hned pred vchod, pica!!! tak som skocil dnu do cakarne a dal telefon a cestou spet som tej onej vratnicke drbnutej odkazal ze by sa vam nieco stalo keby ste ma pustili... aggressive.gifaggressive.gifaggressive.gifaggressive.gif , strasne nervy som mal!!!!

bleh.gifjá to řeším tak, že jim řeknu že jedu vyzvednout invalidu a oni mě vždy pustí..... bleh.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...