Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

vysrala se včera pračka.. obvolal jsem X opravářů v kolíně,hoře,nymburku,čáslavi,poděbrad a nikdo to nedělá,nebo si mam zavolat příští týden... tak jsem se na ně vysral a šel to opravovat sám..... :smich: to byla šou .. na tohle jsem technický antitalent a navíc jsem strojař  ;) Jak myslíte že to dopadlo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 roky   :aggressive:  Indesit WIE 107... motor se přestal zničehonic točit,ale cyklus pokračoval,akorát naskakovaly minuty že se to prodlužovalo .. motor jsem proměřil a je OK,tak jsem vyndal PC a obvody nevypadaj spálený, tak jsem rozebral čerpadlo ,proměřil a OK .. tak jsem to smontoval a heuréka ... ono to funguje ... akorát nevim jak dlouho :)  

Editováno: , autor: azriel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové dám Vám hádanku,jsem zvědavej kdo logicky uvažuje ;)

Řídíš auto a udržuješ konstantní rychlost. Po tvé pravé straně je hluboký sráz. Nalevo od tebe jede obrovské požární vozidlo a udržuje stejnou rychlost jako ty. Před tebou cválá prase, které je zjevně větší jako tvoje auto a proto ho nemůžeš předjet. Zezadu tě pronásleduje vrtulník letící na úrovni terénu. Prase a vrtulník mají přesně takovou rychlost jako tvoje vozidlo.

Co musíš udělat, aby ses v bezpečí dostal z této situace?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové dám Vám hádanku,jsem zvědavej kdo logicky uvažuje ;)

Řídíš auto a udržuješ konstantní rychlost. Po tvé pravé straně je hluboký sráz. Nalevo od tebe jede obrovské požární vozidlo a udržuje stejnou rychlost jako ty.  Před tebou cválá prase, které je zjevně větší jako tvoje auto a proto ho nemůžeš předjet. Zezadu tě pronásleduje vrtulník letící na úrovni terénu. Prase a vrtulník mají přesně takovou rychlost jako tvoje vozidlo.

Co musíš udělat, aby ses v bezpečí dostal z této situace?

vyskočim do srázu a nebo se na to vyseru a duponu na brzdu :D,ale pochybuju,že taková situace nastane,navíc prase necválá :D

no myslím že levněji vyjde koupě nové pračky jak oprava

jasný ale pračka za 10litrů snad musí chvíly vydržet ... naši maj pračku už 12 let a jednou se měnil akorát řemen

Editováno: , autor: azriel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady mam jeden vtip:

Baví se liška,vlk, a medvěd o zaměstnání.

Liška říká: "zaměstnali mě v drůbežárně jako hlídačku,ale druhý den počítali kuřata a tak mě hned vyhodili."

Nato vlk říká: "mě zaměstnali na salaši a když po týdnu spočátali ovce,tak mě taky vyhodily."

Medvěd se chlubí: "to já už dělám v cihelně měsíc a je to super."

Vlk s liškou se diví: "V cihelně?Jak to tam vydržíš?"

Medvěd suveréně: "No jak?Cihly nežeru a ukrajince nikdo nepočítá."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyskočim do srázu a nebo se na to vyseru a duponu na brzdu :D,ale pochybuju,že taková situace nastane,navíc prase necválá :D

jasný ale pračka za 10litrů snad musí chvíly vydržet ... naši maj pračku už 12 let a jednou se měnil akorát řemen

co se týče hádanky,vysvětlení dám až za chvilku

co se týče pračky tak před 12 rokama byla kvalita u všeho úplně jinde než je dnes,dnes je to spotřebka bohužel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...