Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

jo šáňo umí na otcoví šedesatce sem to zkombinoval s pivečkem a pěkně sem to odsral v pět odpoledne se začlo a v devět sem odpad....ostatní notorici vesele popijeli až do rána ... :sleep:<_< no pěknou ostudu sem si udělal

aspoň jsi mu ušetřil peníze :smich: a pěkně jsi se vyspal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty brdo rum ten taky umí....to vam povim přihodu byl sem na pivu a i rumu na jedny akci stara mě vyvoněla vyprany rifle atak...no vracim se tagem dom lehce unaven vylezu z auta dam si na hubu a kolena na kalhotech špinavy,tak du z hruzou do bytu herečka sladce spala tak sem nelenil kalhoty ve tři ráno dal do pračky rozsvitil lampičku a leh si v obyvaku na gauč.....no moje milovany zlatičko se vzbudilo ted kouka ja zalomenej na gauči hubu otevřenou puštěna pračka měla zato že sem se zblaznil.....tak mě vzbudi co se stalo a ja prvni větu jestli mame ještě v lednici ruma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...