Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

čau homoklády lol.gif' alt='default_icon_lol.gif' alt='lol'>.gif'>

No na SH sraz nejedu Tome, něco mi do toho přišlo, tak jedu k Varům a asi se stavím u Máry smile.gif Takže ten kalendář mi dáš až někdy na severu, teda jestli ještě bude platnej _icon_smich.gif

A Máro, ty si udělej čas tak nějak v pátek odpolednesmile.gif

a už jsi zjistil jak to je s parkováním??? moje nabídka platí.....tedy Ty ji zaplatíš_icon_smich.gif_icon_smich.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, to máš pravdu, až nám ukážeš jak parkuješ, tak budem spíš brečet lol.gif' alt='default_icon_lol.gif' alt='lol'>.gif'> lol.gif' alt='default_icon_lol.gif' alt='lol'>.gif'> lol.gif' alt='default_icon_lol.gif' alt='lol'>.gif'> lol.gif' alt='default_icon_lol.gif' alt='lol'>.gif'>

jo Dejv nám ukáže...natočíme to a dáme na JÚŤÚP_icon_smich.gif_icon_smich.gif_icon_smich.gif a bude to nejstahovanější konické video_icon_smich.gif_icon_smich.gif_icon_smich.gif ...jj pan PARKING MAN _icon_smich.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...