Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

TAK PÁNOVÉ...MINI SRÁZET S LIBOREM PROBĚHL...POKECALI JSME...DALI SI BIRELLA /já 1 a opilec Libor 2 / _icon_smich.gif okouknuli vozítka...Libor musel uznat že mám opravdu fullpost-23-1156182784.gifwink.gif a předali si dárky....proběhla výměna Becherovky za domácí slivovičkusmile.gifsmile.gif .... po 2 hodinách jsem ho navedl na cestu za jeho herečkou, která o cca 10km od nás řádila se svojí kamarádkou_icon_smich.gif Takže pohoda...a žádné 165.gif165.gif165.gif NEBYLO.......................nebo jo.................................to už nechám na Vaší fantazii_icon_smich.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdár hospodo, tak konečně doma :D Jak říká Mára, žádný :prc: neproběhlo lol Tak tak, Mára má FULL :palec2::D Takhle si to chtěl, abych to napsal? :smich: No a dlužím ti 2 berelly, tak je máš umě při dalším sraze ;) A jak chutnala slivovička?

A dnes na zpáteční cestě, jsem si dal ještě sraz s Jendou (kibi) a taky se nějak zakecali a tak jsem dorazil až teď po devátý :D najeto cca 450km a jsem rád, že jsem zas doma :D

Editováno: , autor: baris
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...