Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Si to klidne procti, je tam snad jedna max 2 stranky :D sam sem si tu povidat nechtel :DD ... jak bylo ?

bylo nádherně,opravdu dovolená vynikající,max spokojeni se vším..............je to na dlouhé povídání,ale začátek byl docela drsnej,po příletu do Burgasu nám delegát řekl že tam kde jsme měli být ubytováni tak že nebudeme že je plnej hotel....no pěkně to ve mě začalo vřít a čekal jsem jak to budu řešit dál,ale slíbil že nám dají lepší ubytování než jsme měli mít.

Takže nakonec místo 3hvězd.hotelu jsme měli dovolenou v 5hvězdGrand Hotelu Primorsko.... :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdár klucí, nejsem na dovolený, všechno se to nějak sere :feve:

Ale koukám, že ty Ondro, sis dovolenou užil v parádním hotelu :palec2:

ahoj,jj je to tak Libore,vyšlo to parádně a jsme všichni moc spokojený a ani se nám nechtělo zpátky sem,hlavně když jsem sledoval večer na pokoji čt24 a viděl jak to tady řádí :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj,jj je to tak Libore,vyšlo to parádně a jsme všichni moc spokojený a ani se nám nechtělo zpátky sem,hlavně když jsem sledoval večer na pokoji čt24 a viděl jak to tady řádí :feve:

To jo, tady u nás v okolí to bylo zajímavý no, ale my jsme naštěstí na kopečku, takže se nám to vyhlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...