Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

[quote name=Cary_mary_fuck' timestamp='1284665278' post='1432009]

Meli jsme sraz s kamaradem v Koline a ze si pujdeme zajezdit... tak jedu z PHY, zastavim natankovat na benzince a tam dva kluci na masinach. Trochu jsme se zakecali a oni jestli me muzou doprovodit... tak si rikam proc ne, aspon nepojedu sama... Heh po par minutach co to porad staveli v provozu na zadni, predjizdeli po zadnim a nejeli ani pres vesnice pod 200 ... rikam, ze nejsem magor, odpojila jsem se a jela jinudy :-)

no jo, tak to se nějak předváděli, tohle já nemusím :) Mám se moc rád, než abych takhle bláznil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[quote name=Cary_mary_fuck' timestamp='1284665278' post='1432009]

Meli jsme sraz s kamaradem v Koline a ze si pujdeme zajezdit... tak jedu z PHY, zastavim natankovat na benzince a tam dva kluci na masinach. Trochu jsme se zakecali a oni jestli me muzou doprovodit... tak si rikam proc ne, aspon nepojedu sama... Heh po par minutach co to porad staveli v provozu na zadni, predjizdeli po zadnim a nejeli ani pres vesnice pod 200 ... rikam, ze nejsem magor, odpojila jsem se a jela jinudy :-)

jednoduše volové a kvůli těmto jsou všichni motorkáři strkaný do jednoho pytle, že jezdí neohleduplně a velmi nebezpečně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...