Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

nudle s mletym , žampionama, krasne posmažene na cibulce , zalite domacim protlakem , bazalka, oregano, pepř sul , hodne sejra a už jsem to vypnul :D

 

Voice : ja je měl v době kdy je bylo težko sehnat i na citygo :D akorat že jsem na to doplatil , po par dneh mi někdo odloupnul zadni i s tim že mi poškodil vrata ,takže nove znaky maji u mně utrum :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zpatky k poradnym tematum hodnym hospody :)

 

Mam dotaz na vsechny...meli by jste chytrou krabicku, ktera by cetla live data z vozu - dejme tomu neco jako ELM327. K te by jste se pripojili telefonem....ovsem to podstatne: jak by jste si predstavovali vyuziti techto dat v telefonu? Napr. hry, zaznam cest, mereni spotreby a emisi....jaka aplikace by byla podle vas idealni pro chytre telefony s tim, ze by vyuzivala live data z cesty...vymyslejte cokoliv, za kazdy napad budu rad :) Pocitejte i s tim, ze to muze za jizdy vyuzivat vase zena, deti...cokoliv vas napadne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zpatky k poradnym tematum hodnym hospody :)

 

Mam dotaz na vsechny...meli by jste chytrou krabicku, ktera by cetla live data z vozu - dejme tomu neco jako ELM327. K te by jste se pripojili telefonem....ovsem to podstatne: jak by jste si predstavovali vyuziti techto dat v telefonu? Napr. hry, zaznam cest, mereni spotreby a emisi....jaka aplikace by byla podle vas idealni pro chytre telefony s tim, ze by vyuzivala live data z cesty...vymyslejte cokoliv, za kazdy napad budu rad :) Pocitejte i s tim, ze to muze za jizdy vyuzivat vase zena, deti...cokoliv vas napadne :)

Libilo by se mi neco jako cerna skrinka , ale to by uz lezlo asi hodne do penez :D jinak hra ktera by brala svou trasu podle trasy kterou jsem projel , vis laka me ostre projet nake zatacky ale nevim zda to auto zvladne bez uhony tak proc si to nevyskouset nasucho ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Voice ja vim ze u nas zlegalizovali nake ty bilinky ale pro sihr bych zustal u osveceneho piva a kofeinu ;) ...

... docela me pobavilo to o teh bozich , kuuurna hnedka mi stouplo sebevedomi :D ...

ty máš nějakou školu a  napíšeš bilinky......pak už vše chápu.

Editováno: , autor: Voice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Voice ja vim ze u nas zlegalizovali nake ty bilinky ale pro sihr bych zustal u osveceneho piva a kofeinu ;) ...

... docela me pobavilo to o teh bozich , kuuurna hnedka mi stouplo sebevedomi :D ...

ty máš nějakou školu a napíšeš bilinky......pak už vše chápu.

To bude tim ze jsem cizinec ;) ale tesi me ze se s tim nekryjes ;) ale pamatuj , jen na predpis ;)

S-talker: s tou cernou skrinkou je ro mysleno presne tak , i tu kameru bych vynehal , ono kde hlavne o udaje o tom jesrli jsem brzdil kdy jsem mel :D

S tou hrou , to je na delsi psani , ale zhruba neco jako nfs ale v realnejsi podobe s vyuzitim projete trasy a moznostmi daneho automobilu kterym jedu ;)

Editováno: , autor: jozzi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...