Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

to abych už vedle tebe nikdy neparkoval....a neměl pocit meněcennosti.... ;) ....mě snížení nevyšlo,radši sem zainvestoval do spotřebních dílu .-(

to je jasný, nekterý výdaje jsou nutnější, já během patalii pri výměně sebe taky proklínal že jsem do toho šel.....no ted už budu letos jen jezdit+udržba, žádné investice....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je jasný, nekterý výdaje jsou nutnější, já během patalii pri výměně sebe taky proklínal že jsem do toho šel.....no ted už budu letos jen jezdit+udržba, žádné investice....

to je pravda že sou nutnější ale pěkně mě to štve :-(......  ja se proklinal taky že sem měnil kotouče a nechal stary destičky ted musim čekat než se opotřebuji a bude to brzdit pocelý šíři...a přitom ty kotouče by ještě chvíly vydžely ... moh sem sjed stary desky a pak dát obojí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

raca: menit jen kotouče bez destiček je blobost no.....bud jen desky, nebo desky +kotouce....nikdy jinak

to ted už vim taky ....   :feve: .... holt pro příště sem se poučil....nikdy bych neřek že tam je takovej rozdil a co to udělá.po pár km sem změřil rozdil šířky destičky jak byla opotřebena podle původního kotouče a rozdil byl cca0.6mm a brzdilo to tak polovinou ted sem se už dopracoval k 3/4 šíře no ještě musím nějakou dobu dráždit pedal aby si to uplně sedlo.mě pravě bylo líto těch starejch měli ještě 6mm a to se mi nechtělo vyhazovat.a starej kotouč byl na nejširšim pruměru už pod minimalnim opotřebenim tak bylo dilema jestli ještě počkat nebo měnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

marek:ani mi nemluv....nastupoval sem tam hned po střední a neuspěšnem studiu VŠ....pohovor jak svina jako kdybych měl dělat naměstka....když mě přijali celej štastnej jak blecha a prvni den mi vrazili do ruky monterky a lopatu no ani mi nemluv....fakt ještě že po dvou měsících řekli že takoví idealní zaměstnance jako já tam nepotřebujou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...