Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

to máš pravdu jakmile jdem s herečkou k někomu do panelaku na navštěvu tak mrznem...ty krbovky přes zimu udržujou pruměr 26-28 stupnu a to si zvykneš hned... :smich: ... no a když je teplota kolem dvaceti tak ee brrr už se třesu zimou.. :help:

To si děláš srandu takový vedro doma :help::help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedělám, normálně jsem tomu dneska nemohl věřit.. ale jak byl ten slejvák, tak já měl v autě takovej rybníček no.. a pak to na mě celou cestu kapalo a je to mokrý do ted beztka :feve: gatě od toho taky promoklý.. jako nevím jak se tohle může stát po opravě dvěří autorizovaným servisem :( Hodím kdyžtak foto, udělal jsem si 2 rychle mobilem aby kdyžtak neříkali, že to s tím nesouvisí nebo tak něco, ale já doufám, že takoví parchanti nebou.. jsem rád, že jsem to zjistil už ted :) a představa že zapnu vyhřívaný dečky a dostanu 12V pěkně do těla.. no zajímavé, asi by to zničilo i ty bečky a jako potuček z Asloupku byl taky pěknej :smich: ještě, že tam nemám airbagy, ale kdo ví kde a jak to teklo, doufám, že mi to nezačně rezivět zevnitř a jako projeví se to kdo ví kdy.. asi budu trvat, že chcu být při sundání tapeců a spol u toho, aby mi nenakecali, že vše OK a introš teda umejou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

člověk by neřek no.. vymění gumičky u dvěří - ok poškrábou trochu lak, to sem si jako už zvykl a stejně ti to nebudou lakovat skrz těch pár škrábanečků - to je mi jasný.. ale víš jak, čistě principielně by sis mohl stěžovat, ale na to kašlu :) lepší mít dobré vztahy, než být prudič.. ale co kde zapomněli vrátit nasadit nebo tak mi není jasný, že mi prostě do auta normálně prší :smich: tohle bych fakt nečekal..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak musím jít ještě na přelak senzorů = reklamace, páč se to pomalu, ale jistě odlupuje.. jinak pořídím tuštičku a budu pečlivě "lakovat" nebo spíš zadělávat ty škrábance, aby mi to od toho nedělalo neplechu - což by ale nemuselo, páč to není na ocel, ale většinou po tu šedobílou vrstvu - asi ten plnič, sytič nebo jak se tomu řká, ta spodní největší vrstva..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...