Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Pánové, jaké lepší bílé vínko? Asi bych vyhledával slámová vínka :palec2: maj skvělou sladkou chut ;) ale prd se v tom vyznám.. :( Jenom mi strašně chutnalo, když jsme ho pili..

zkus se mrknout po výběru z hroznů ,to jsou vína s výšším obsahenm zbytkového cukru.Ruland šedy,bílý,Chardonnay,Sauvignon atd. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no kdybych si dal kafe teď tak se určo poseru :smich:

Co sis dal prosímti, já nesmím mléčý věci - mám antibiotika a to bych se pěkně připo..

na jakým školení?? :o

MYslím, že to bylo něco o kominikaci, asertivním jednání a takovýhle.. semnou to nemělo zase tolik společnýho, ale když firma platila cestu, stravu, tak proč se neúčastnit :smich: Myslím, že se to jmenovalo školení prodejců a komunikace se zákazníkem.. Možná někde najdu ten "certifikát" co jsme dostali :smich:

tak nás nenapínej a řekni jaká baba sem ještě chodí ;) ...neboj nebudem do ní vrkat :smich:

NO to tobě speciálně tak budu věřit :p :p :p

Už sem chodít nebude, máme icq kontakty, tak sem nepáchne :smich: :smich: :smich:lol

Dado maš nabitej program co tak kafááč zejtra ???

Nemusel by být problém, ale tuším že odpo jsem nedostupnej, takže kolem oběda nebo tak by to snad šlo.. nebo lehce odpo. Od nějakých 15-16hod nemůžu :( v ten čtvrtek..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chcanky :) dej si plzeňskou 12ku tou to nemůžeš zkazit :smich:

Pokud se nic nezměnilo, tak za rohem mi ji budou čepovat (v Praze..) ještě s Gambáčem a Staropramenem tuším..

Su zvědavej, jak tam dneska zaparkuju :smich: a budu snadnou kořistí pro pokutečky :( - brněnská značka.. Nemáte někdo erární pražskou? lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole takhle tady zasirat stranku , a kde budes k dispozici ??

To víš, kompletní info odpoved.. kol5

No asi si pořídím ěnjaký týdenní lístek, takže všude.. ale bydleníčko mám na Vrchlického B) KOusek od metra Anděl a středu Phy.. Uááááá, už se zase těším na ty vaše hlášky v MHD B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dááádo koukej to vyklopit nebo něco prásknu !!! :p

Praskej si co chceš, dost dobrý na to jsou ty bublinkový folie :smich: :smich: :smich:

Kdyz budes hodnej a poskytnes nam nejaky informace tak te necham stat u nas na hlidanym :)

OD čeho platíme jak **** 22litrů ročně za havarijko..?

I když, kde že ho máte? :p :p :p:smich: :smich: lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Praskej si co chceš, dost dobrý na to jsou ty bublinkový folie :smich: :smich: :smich:

což takhle storka o tom jak se sjíždí z dálnice ? ;)

OD čeho platíme jak **** 22litrů ročně za havarijko..?

I když, kde že ho máte? :p :p :p:smich: :smich: lol

np , necham te odtahnout :)

Editováno: , autor: Evers
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...