Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

krasne pracovní ráno!..dneska sem se rozhod po te včerejší neskutečně šíleny směně že si dam v práci volno a dneska makat nehodlam což sem zdělil i svymu nadřízenymu že mu pro dnešek na nějaky píčo..y zjeho strany seru :-)))))) tak uvidime jak si to vezme k srdci,ale dle jeho usměvu to vidim zas na nějakou vymyšlenoui kokoti.u aby sme se nenudili :-))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A hele nová duše, vítej....koukal jsem do profilu....jezdíš na koni?

ahoj,jezdím i vlastním.. :-) 7letého hřebce Haflinga :-) ale ted je trochu problém,páč nám vykradli stáj a vše vzali,sedlo,uzdu,čištění.. snad kdyby nebyl zamčený box,ukradnou i koně :-(

No takže se řeší ted v první řadě toto koupit a pak až nové kolečka na Perlu.. ach jo :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte všem :)

Zuzko a co bys na tom rámečku ráda? :) Já mám klasický "reklamní" s logem a adresou prodejce :)

no tady je ted s logem bazaru a ten se mi nepáčí :-) navíc je dost popraskaný,chtěla bych nějaký jiný,s logem škodovky,nebo nějakým nápisem fabia.. Když jsme měli doma Xsantii tak tam jsme měli rámečky s logem stránek Xsantia klubu,což tady asi není že? Bylo to super že člověk poznal lidi z klubu i podle rámečků :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...