Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

No koukám, prostě miláček :D to je ten hafling ve fotkách? Zrovna haflinga jsem vždy chtěla.... ale do bytu ho prostě nedám :( jezdila jsem hlavně na tažnejch, bohužel ty časy už jsou pryč kol119

No právě, svazek.... já pořád doufala, ze bysme měli štěstí a bylo to slabou baterií, to nám taky nějaký servisák radil. Nebo čidlem...

Až se to rozsvítí, tak holt půjde do servisu, jenže sehnat někoho šikovnýho a levnýho.... zatím sme měli vždy smůlu...

jo to je přesně on na těch fotkách :-) a pod sedlem to jde,on si hraje na šefa jen když na něm nesedíš,ví že má převahu ale je to o cviku :-) není problém se domluvit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem taky po obědě, dnes to šlo, vepřo knedlo zelo....

U auta nic nového, zatím volant nesvítí, je to divný ale ani motor ne, možná už nám s toho praskly diodky :D

Zuzka: tak uvidime, třeba se někde na sraze poznáme a něco podnikneme, děkuji :) Koukám že jsi ze Šeberova, já jsem jeden čas chodila do Horních Jirčan ke koním

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem taky po obědě, dnes to šlo, vepřo knedlo zelo....

U auta nic nového, zatím volant nesvítí, je to divný ale ani motor ne, možná už nám s toho praskly diodky :D

Zuzka: tak uvidime, třeba se někde na sraze poznáme a něco podnikneme, děkuji :) Koukám že jsi ze Šeberova, já jsem jeden čas chodila do Horních Jirčan ke koním

Konkrétně jsem z Hrnčíř ale pochybuji že by to někomu něco řeklo :-)

No na sraze... koukala jsem že je nějaký 1.8 což je bomba den,mé narozky,jenže stěhujeme pobočku a tak budu v práci :-( chjo...

A s koněm nejní vůbec problém,ustájený je v Hodkovicích za Jesenicí a jestli umíš jezdit,tak ti ho frknu alespon si odpočinu :-))

no,didoky by měli něco vydržet :-) ale asi auto vyhlásilo pauzu a až na vánoce si bude hrát na vánoční stromeček :):p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...