Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Tome, za chvíli jedu do rbk, tak sem pak kdyžtak hodím nějaký fotky sněhu. I když se mi moc nechce, tak fábku nechám doma a pojedu vláčkem

Bari tak to urcite pak hod nebo to muzeme z checkovat pres tu webku no do RBK ti jede primo spoj vid to jede nejak pres Brtníky nebo přes ŠLK ja vím že do Poustevny nebo do Mikulašovicek to nejede pres ŠLK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bari tak to urcite pak hod nebo to muzeme z checkovat pres tu webku no do RBK ti jede primo spoj vid to jede nejak pres Brtníky nebo přes ŠLK ja vím že do Poustevny nebo do Mikulašovicek to nejede pres ŠLK

jj jede to přímo pře šluknov, teda snad pojede :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě tohle :help: snad se tam dostanu, no a zítra musím do vanďáku, to bude teprve něco :smich:

Tak jsem ted koukal na tu webku a teda nic moc porad se to drzi ale vypada ze asi uz nesnezi ale z ty webky to neni moc videt jak uz je zadelana, no jinak uz jsi prezul pokud zitra pojedes do VAN? Ja kdyz videl tu fotku z toho Šébru, tak bych to na letních pryžích neriskoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem ted koukal na tu webku a teda nic moc porad se to drzi ale vypada ze asi uz nesnezi ale z ty webky to neni moc videt jak uz je zadelana, no jinak uz jsi prezul pokud zitra pojedes do VAN? Ja kdyz videl tu fotku z toho Šébru, tak bych to na letních pryžích neriskoval

pořád sněží, pojedu asi busem, přezouvat se mi nechce, kor v tomhle počasí. Pořád doufám, že bude hezky a roztaje to :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek pánové. Tak včera jsem na vlastní kůži zažil tu posranou sněhovou kalamitu....jel jsem na Moravu do Litovle a až do Hradce cesta dobrá jen sem tam přeháňka sníh s deštěm...ale za Litomyšlí...děs běs.....sníh vítrh mlha....a jeden kamion za druhým ve škarpě......první stání...cca 1h než odtsranili bouračku...pak jsem popojel asi 5km....a zase jsem stál......po 2h stání v koloně mi jeden kamioňák řekl, že všechny cesty jsou ucpaný...popadaný stromy na silnici a že je jen cesta zpět...tak jsem se po další hodině čekání nasral a otočil to a jel zpět....takže jsem včera seděl v autě 12,5h a najel 690km.....super zabitej den :)....ale hlavně že jsem v pohodě dojel..jinak jsem po cestě viděl asi 10 bouraček..jen v Praze 4......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...