Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

JJ diky chlape cetl, no psal jsem tomu prodavajicimi a on dela mrtveho brouka jak chtel za tech 400,- to lizo

aha,tak to asi nic

Já být tebou napiš mail do3-5 autoservisů za kolik je maj,pak zajdi s tou nabídkou do nejbližšího servisu Seat co máš u sebe že to chceš objednat za tuto cenu,myslím že tě neodmítnou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha,tak to asi nic

Já být tebou napiš mail do3-5 autoservisů za kolik je maj,pak zajdi s tou nabídkou do nejbližšího servisu Seat co máš u sebe že to chceš objednat za tuto cenu,myslím že tě neodmítnou ;)

No uvidime treba nekdo bude zas prodavat zas tak akutne na to nespecham , to radsi kdyz by se naskytla ta kozena rucka :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele to bych nečekal a navíc počítej tak 100,- min poštovný takže se ti vyyplatí to koupit sám v servisu myslím

A nebo tak proste na to vyprdnout a koupit to v servisu primo,skoda ze to nema aci ani kellyna :(, jinak jestli s tou ruckou myslim auto asp2 tak nevim jak je to s dodanim neco jsem slysel ze je to mco dlouho a nebo ze pak reknou ze to nemaji :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nebo tak proste na to vyprdnout a koupit to v servisu primo,skoda ze to nema aci ani kellyna :(, jinak jestli s tou ruckou myslim auto asp2 tak nevim jak je to s dodanim neco jsem slysel ze je to mco dlouho a nebo ze pak reknou ze to nemaji :(

ti to říkám,zajdi do Seatu ukaž jim to z mailu a oni ti to za 545,- objednají do 24 hodin,takže co víc si přát :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...